Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

houbahribek Aktivní

Svatba byla 28. dubna 2018 Region Ostrava  • 

 • Přemítáním o tom jediném dni jsem určitě strávila hodně svého času. Ať už v dětství nebo jako dospívající puberťačka či jako čerstvě zadaná a pak také zasnoubená slečna. Měli jsme na plánování 9 měsíců a i když to někdy bylo stresující a namáhavé, všechno se nám podařilo zvládnout, nachystat a naplánovat.
  Svatba byla krásná. Moc krásná. Ještě lepší než jak jsme si ji kdy vysnili (tedy já určitě). Byli jsme obklopeni rodinou a blízkými přáteli a moc jsme si celý den užili.
  Samozřejmě se mohou vyskytnout menší problémy, ale věřím, že jsme vše dokázali v průběhu překonat. U spousty věcí jsem si denně lámala hlavu starostmi jak se vše podaří a povede, ale přitom byly úplně zbytečné, protože vše se v podstatě může vyřešit až v ten jeden samotný den. Takže tyhle starosti hoďte za hlavu a hlavně si ten Váš den naplno užijte, protože jasné je hlavně to, že strašně rychle uteče. :)
  A já jsem nechtěla být nevěstou, která pak jako v mlze vzpomíná na to, co se dělo doma, v kostele a co vlastně měla na oběd.
  Takže hlavně dýchat a být přítomen v tom daném okamžiku, protože to je to nejlepší co asi můžu předat dál. :)

  Svatba byla svá, byla úžasná a naše a na tento den budeme všichni vzpomínat s radostí a láskou.
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
houbahribek
A Z
Registrace: září 2017
Příspěvků: 4
Inzerátů: 0
Přátelé: 2
Po svatbě
7 0 2 dní
Po svatbě
Líbí se mi tyto fotoblogy (1)