coverphoto
Neaktivní

hotsunny

Hanka Kulhánková  /  37 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 16. srp 2015
bydlí v městě Kladno
Info o svatbe
Svatba byla 17. 6. 2016
1514
dní po svatbě
Aktivita
6 příspěvků ve fotoblozích
2 příspěvky ve fóru
0 inzerátů
Kolekce
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +86
Svatební album
Hanka Kulhánková a David Kulhánek
17. 6. 2016 Louny | 90 fotek
kameraman
Svatební video - HD a moderní provedení - Naprosto dokonalý svatební videoklip dle našich představ ! :-) Děkujeme Mirce za zpracování - máme krásnou vzpomínku na náš svatební den:)
hudba
Jan Kupsa - hraní na svatebních obřadech - Děkujeme za dokonalou atmosféru a hudební doprovod našeho obřadu - zvolili jsme kombinaci piano + cello:-) Dokonalá romantika v kapličce! Děkujeme za výbornou komunikaci a profesionalitu! Jsme rádi, že jsme si vybrali pana Kupsu - bylo to dokonalé!:-)
svatební cesta
Blue Style (Rhodos) - Krásná svatební cesta na Rhodosu v Řecku a dokonalý 5* hotel Lindos Imperial - luxus ve všem!!!!
výzdoba
Domi Design - Děkujeme Dominice Froňkové za skvělou kompletní dekoraci! Svatební tabule, sladký bar, auto a v neposlední řadě květiny - vše skvostné a originální! Navíc výborná komunikace! Jsme rádi, že jsme využili práce naprostého profíka, který má estetické cítění a radost z práce!:-)
svatební prsteny
Klára Arnoldová Kladno - Skvělá komunikace a dobře odvedená práce! Prstýnky dle našich představ!:) Děkujeme!
make-up
Iveta Káčerová - Skvělá vizážistka, které se mi postarala o make-up a svatební účes..! Veliká spokojenost! Líčení i účes přesně dle mých představ...všem jsem se moc líbila! Zvolila jsem exclusive balíček a nechala nalíčit i maminky a svědkyni! Ze všech byly kočky!:) Ivetka má šikovné ručičky!
obuv
Bandi Vamos - Praha
doplňky ženicha
Bandi Vamos - Praha
ženichův oblek
Bandi Vamos - Praha - Profesionální obchod, skvělá obsluha! Byli jsme velice spokojení!
šaty pro družičky
hezke-saty.cz - Jedny družičkovské šaty jsem měla z eshopu hezke-saty.cz...a musím říct, že jsem byla nadmíru spokojená!:-)
svatební šaty
Svatební salón Maya - Praha - Svatební šaty ze salonu Maya byly dokonalé! Salon jsem navštívila s družičkami až jako poslední a mohu říct, že to nejlepší opravdu na konec! Krásný salon v centru Prahy, skvělá komunikace s paní majitelkou a krásný výběr šatů č. 381! Šaty se nádherně třpytily a dokonale seděly postavě! Připadala jsem si celý den jako princezna a tímto ještě jednou děkuji salonu Maya za zapůjčení!:-)
výslužky
Vinné sklepy Valtice - Svatební vína s originál etiketou byly výborné! Zvolili jsme růžové Svatovavřinecké víno a naprosto luxusní!
výslužky
Cukrářská výroba Hana Drvotová Kladno - od paní Hanky jsme měli výborné minizákusky, dortová lízátka na sladký bar a zároveň jsme si nechali udělat svatební cukroví do výslužek! Vše výborné!
koláče
cukrárna Dolce Vita Kladno
dorty
cukrárna Dolce Vita Kladno - Výborná spolupráce a komunikace s majitelem cukrárny Milošem Škornou, doporučení vhodného svatebního dortu. Nechávali jsme si upéct i svatební koláčky a ovocné minikošíčky - všichni byli naprosto nadšení!!
svatební oznámení
spřízněná duše a kamarádka grafička Věra Matys - Děkuji ještě jednou mé nej kamarádce Věrce za návrh tiskovin - save the date, oznámení, svatebního menu a jmenovek na stoly! Vše bylo v souladu s mojí představou a dokonale vystihovalo celý koncept svatby!:-)
svatební auto
Smažík Kladno s.r.o. - Měli jsme možnost přes manžela zapůjčení auta na náš svatební obřad - šlo o Jeep Grand Cherokee! Ještě jednou děkujeme za zapůjčení!
hostina
Hotel Pod Sluncem Třebíz - Vybírali jsme vhodné místo na hostinu v okolí, kde by byla možnost i ubytování pro naše hosty...za nás naprosto dokonalý výběr! Krásné prostředí restaurace s možností využití zahrádky, wellness služby, výborné jídlo a skvělá komunikace!:-)
civilní obřad
zámek Nový Hrad v Jimlíně - Nádherná kaplička malého zámečku u Loun..obřad byl naprosto dokonalý! Nádherné prostředí kapličky se všem líbilo! Výborná domluva s ředitelem zámku, který nám splnil všechna naše přání! Výbroné místo pro páry, které chtějí kapličku, kde se dají pořádat civilní obřady! Určitě doporučujeme!
hudba
Dj Libor Kralovič - Děkujeme za zajištění celodenní hudební produkce na naší svatbě! DJ Zdeněk Jarolím hrál skvěle, všichni se dobře bavili a my jsme rádi, že jsme si vybrali profíky!:-)
fotograf
Jarda Macík - Stochov - Skvělej fotograf, kterýho nám doporučila kamarádka a jsme rádi, že jsme si vybrali právě jeho!:-)
Žádné příspěvky