Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

hery NEAKTIVNÍ

Svatba byla 24. června 2006 Zámek Jaroměřice nad Rokytnou, Region Třebíč  • 

  • Jedním slovem nnáááááádhera, super, krásný, úžasný, nezapomenutelný.
    Ráno jsme vstávali v 6.30 hod, kdy nás (mamku, mě a kamarádku) přišla učesat naše kadeřnice. Jelikož mám opravdu velice složitý účes, tak jsem byla hotova za chvilku. Než jsem se začala malovat, tak jsme si s Honzíkem volali, jak se cítíme. Oba jsme byli úplně v klidu, jen naši rodiče začali mít trému. Což nás hned do telefonu rozesmálo.
    V 9.15 si pro mne přijel se svou rodinou můj nastávající manžel. Bylo to moc krásný. Do poslední chvíle nevěděl, jaké mám zamluvené šaty, jestli budu mít závoj, korunku nebo čelenku. Musela jsem to před ním tajit po celou dobu našeho zasnoubení (1rok a 1den).
    Byla jsem celkem nervózní, jestli se mu budu líbit. Ale když jsem viděla jeho očka hned poté, jak mne našel "schovanou v ložnici u mé maminky", tak jsem věděla, že je vše Ok. Předal mi kytičku, kterou jsem si sama vymyslela a nechala udělat. Byla jsem dojatá, protože jsme oba věděli, že za chvilku už pojedem na obřad.No a v 10.45 jsme všichni vyrazili do Jaroměřic na zámek. Tam jsme museli chvilku čekat, protože svatba před námi si zapoměla vzít občanské průkazy a matrikářka je nemohla oddat. Pak ale občanky dorazili, takže jsme mohli jít na řadu my dva. Byl to neskutečný pocit. Všichni již byli v obřadní síni a začal znít svatební pochod. Tatínek mi nabídl rámě, usmáli jsme se a řekli, že teda jdeme. Vešli jsme do síně a tam už na mne čekal můj nastávající manžel. Bylo to něco krásného. Celý život jsem se na tu chvíli moc těšila,ale že to bude tak krásný, jsem si nedokázala představit. Pak jsme si řekli naše "ANO" ..... . Po obřadu pro nás připravila překvapení manželova firmy. Nejprve řekli krásnou básničku o našem dosavadním vztahu a poté mu oblékli vězeňský oblek a připevnili kouli na nohu. Musela jsem železo u koule přepilovat pilkou, ale to bohužel nešlo (neměla skoro žádné zuby), takže jsem musela svého muže vykoupit, tzn. vypít dětskou lahvičku slivovice, manžel pouze vody. Vše bylo opravdu super. Tímto bych také chtěla manželovým spolupracovníkům a šéfovy moc poděkovat. Byli jste skvělí. Poté následovalo focení v zámku a pak v zahradě. Svítilo nám sluníčko a bylo vše jako v pohádce. Jelikož bylo krásně, tak jsme příbuzné nechali projít se zámeckou zahradou, než se vyfotíme. No a jelikož je v zahradě fontána a u ní jsou lavičky, tak kdo chtěl, mohl se posadit a načerpat energii. Po focení, které trvalo cca 1,5 hodiny jsme se všemi kamarády a rodinou odjeli společně do vinného sklípku na Sádek v Kojeticích. Zde jsme jedli, pili, tancovali a bavili se až do pozdních ranních hodin. Celý den byl pohádkový a moc na ten den vzpomínáme. Až na pár improvizací proběhlo vše tak, jak jsme chtěli.
    Všem našim kamarádům a rodině děkujeme, že tento den prožili s námi a byli všichni úžasný " děkujem " !!!!!!
Katka a Honza Heresovi - 24. června 2006 - Zámek Jaroměřice nad Rokytnou, Region Třebíč - 50 fotek
Tento fotoblog je zatím prázdný.
hery
Katka Hery
Registrace: červen 2006
Příspěvků: 23
Inzerátů: 0
Přátelé: 0