Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Helena Chvátalová a Tomáš Holubec   svatební album

helen_h  •  14 fotek  •  11. črc 2009, ve Vrtbovské zahradě v Praze, Region Praha

Jaká byla svatba:

Všechno vyšlo - uffffff :)
Svatba v duchu naší oblíbené kombinace bílá a bordo...

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Fotografka Lenka Seničová
Kameraman Filmark - Příznivá cena, moooc sympatický pán a vzpomínka na celý život je pěkně zdokumentována! Babička bez tohoto videa nechce být, při každé návštěvě se na to minimálně 3x podívá :)
Make-up Svatební studio ANET - Nikola Miláčková - Nejen moooc sympatická a šikovná mladá paní, ale skvělá je i kombinace vizážistky s kadeřnicí v jednom. Jedna paní, která rozhodně udělá z každé nevěsty krasavici k pohledání :)
Svatební prsteny Zlatnictví Rýdl - Zásnubní a snubní prsteny. - Bezva cena (ještě jsme chytli veletržní slevičku), vyhotoveno dle našeho návrhu, takže velká spokojenost
Ženichův oblek Firma Blažek - Přetože ženich potřebuje prodloužený rukáv a je velmi štíhlý, firma Blažek na něj má velikost, která sedne bez úprav
Dorty Cukrárna Jeremenkova (firma DortyDomu) - Zvolena náplň odlehčená tiramisu a v jiném patře jogurtová s lesním ovocem - každý velmi chválil!
Květiny Firma KvětinyDnes - Květinářství u metra Pražského povstání
Hostina Restaurace U Papežů (Praha 4 - Chodov) - Také velká spokojenost, milý personál a moc pěkné prostředí a to hlavní: jídlo na rautíku naprosto báječné! A bylo ho hodně :)
Civilní obřad Casus Direct Mail a.s., středisko Vrtbovská zahrada - Klidné, důstojné a celkově nádherné místo přímo v centru Prahy. Člověk by tam určitě strávil více než vyhrazenou 1,5hod, ale i tak velmi doporučujeme.
A konečně je vidět, proč jsem se do těchto šatů zamilovala...
A konečně je vidět, proč jsem se do těchto šatů zamilovala...
Prstýnky od L. Rýdla - spokojenost
Prstýnky od L. Rýdla - spokojenost
Ještě nezbytná s paraplíčkem
Ještě nezbytná s paraplíčkem
A jedna z procházky po Kampě
A jedna z procházky po Kampě