Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

hanischka Aktivní

Svatba byla 28. července 2012 kostel sv. Michaela, Stráž nad Ohří, Region Karlovy Vary  • 

  • Svatba byla nádherná, sice se vše stoprocentně nepovedlo, ale byli to drobnosti, které nás nijak nerozhodili :-) Děkujeme všem, kteří s námi v tento nádherný den byli :-)
Veronika a Vašík Vrchotických - 28. července 2012 - kostel sv. Michaela, Stráž nad Ohří, Region Karlovy Vary - 99 fotek
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
hanischka
Dnes krásná čísla :-) 500 dnů po svatbě, 30 dnů do porodu a začínáme 9. měsíc :-)
hanischka
Tak před rokem jsem tu bilancovala předešlý rok a psala jsem, že i mimčo jsme stihli počít, ale nedopadlo to a že není všem dnům konec....a vážně tomu tak je :-) . dnes mám 32 dní do porodu a jsem zvědavá, který že to dníček si naše princezna vybere k příchodu na tento svět :-)
hanischka
Tak a u nás už to vypuklo...zmatek, nervozita, husí kůže až na řasách, klepavka a očekávání...všem dnešním nevěstám přeju překrásný a ničím ani nikým nenarušený svatební den. Užijme si ho dle našich snů a přání...takže holky tfuj tfuj tfuj, ať nám to vše vyjde !!! :-)
hanischka
To by jeden neřekl, co dokáže s lidma udělat jedna svatba, když se jim nelíbí že je a nebo když na ní nejsou pozvaní :-(
hanischka
Tak jsem se včera byla ptát v půjčovně,ze které mám šaty, za kolik půjčují dekoraci na auta a sedla jsem si na zadek, tedy 400 za cylindr nebo 450 za kytici s prstenama??? To si to raději vyrobím, takže jsem cylindr ta 180 kaček objednala a květy na kytici za 120 kaček koupila, jen ted pořád koumám, z čeho na... Zobraz celou zprávu
hanischka
Veronika - 45 r. Vašík - 49 r.
Registrace: červen 2012
Bydliště: Ostrov, Region Karlovy Vary
Příspěvků: 8
Inzerátů: 0
Přátelé: 40
Líbí se mi tyto fotoblogy (2)