Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Jana Šímová a Daniel Hampl   svatební album

hamplovka  •  7 fotek  •  10. led 2009, v Benešově nad Ploučnicí, Region Děčín

Jaká byla svatba:

Náš svatební den: Svatba byla malá a o to víc jsme si ji užili. Za přítomnosti svědků a naší tříměsíční dcerky jsme řekli naše "ano", které je pro nás důkazem, že se bereme z lásky. Tímto bychom chtěli poděkovat svědkům, kteří si na nás udělali čas a jeden z nich přijel i z velké dálky :) děkuji Davide.

Všem ostatním, kteří se jistě chtěli zúčastnit, ale netušili že se tajně bereme SE JEŠTĚ JEDNOU OMLOUVÁME a slibujeme, že v létě to všichni dostatečně oslavíme a zapijeme.

Rádi bychom poděkovali rodičům, kteří nám umožnili splnit si to tajné přání oddat se bez nich. Víme, že je to mrzí, ale pro nás teď po narození tak krásné dcerky byla jen pouhá, rychlá formalita. ... teď si už budeme užívat života bez jakéhokoli stresu a starostí :) ... kéž by :)

Dále patří díky i naši fotografce Aleně Borlové, která nám vyšla velmi vstříc a věnovala nám čas i přesto, že to pro ni nebyla finančně zajímavá velká svatba. Přišla však a díky ní máme teď krásnou vzpomínku na celý život. Děkujeme Alen

Já osobně za nevěstu byl chtěla poslat obrovské dvě pusy a to svědkovi Davidovi, který mě po celou dobu udržoval ve veselé náladě a neustále hýřil vtipem a dále pak Petře Krajíčkové - vizážistce, která nejen že odvedla perfektní práci, ale dokázala mě obléci do svatebních šatů přímo v rekordním čase! díky Péťo :)

Zde jsou doporučení na dodavatele:
svatební hostina: "Restaurant Na Výpřeži" (skvělý personál, příjemné prostředí)
svatební fotografka: Alena Borlová www.borlova.cz (profesionálka s citem právě stvoření k tomuto výjimečnému dni, velká ochota a rychlost)
vizážistka: Salón Elixír, Děčín - vizážistka Petra Krajíčková (výborná profesionálka se skvělým smyslem pro humor, navodila úžasnou atmosféru)

Jana a Dan
Jana a Dan