Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

halucina Neaktivní

Svatba byla 16. července 2016 Planá nad Lužnicí, Region Tábor  • 

  • Jak jinak než dokonalá! Všechno nám vyšlo jak jsme si přáli i obávané počasí!

    Večer před tím nám kamarádi u nás doma stavěli bránu, tak už se něco popilo, doladili se detaily na zítra a také se s námi přijel seznámit kameraman, který dorazil den předem, aby ráno vše stihl. Hosty se mi podařilo vyhnat kolem 10. večer a pak jsem ještě do jedné do noci vybírala písničky na gratulace, a společný odchod novomanželů.
    V noci jsem se budila snad každou hodinu. V půl sedmé jsme s mamkou vstali. Na osmou hodinu se u nás sešla kadeřnice, kameraman a fotograf a vše začalo. Přítel odešel do dolního patra, kde bydlí babička a já měla naše patro pro sebe. Ze začátku jsem nebyla vůbec nervózní. Až po tom, co se u nás začali sjíždět kolem 11. hosti tak to na mě dolehlo. Tomáš mi po kamarádovi během dopoledne poslal korálek pandora jako překvapení.Tím mě uplně dostal. Ode mě měl manžetové knoflíčky a parfém. Necítila jsem se uplně super, líčení bylo fantastické,moc se mi nezdál účes, ale všichni mi to chválili, tak snad to bylo dobré. Par lidi me prislo pozdravit nahoru. A pak kdyz jsem se koukla z okna a videla na zahrade vsechny ty lidi, tak to na mě dolehlo - nervozita a obavy. Prvni slzy prisly, kdyz to nezvladla svedkyne a rozplakala se, taky jsem se neudrzela. Chteli jsme se poprve s manželem videt az u oltare. Takze ve 12:30 nasledoval odjezd z domu na místo obřadu, nejdriv zenich pak vsichni ostatni a pak ja s tatinkem, opet pláč :)-
    Obrad byl krasny, v prirode, vsechno podle mych predstav, kamaradi to krasne pripravili. Zenichovi to moc sluselo. Zaznělo dvakrát ano a byli jsme svoji. Ženich se vyplatil z chomoutu, prostříhali jsme se srdcem a prekvapeni od manzela byli holoubci. Hromadne fotografovani bylo dlouhe nabrali jsme trochu zpozdeni. Dorazili jsme asi az kolem pul treti na hostinu. Vsechno bylo dokonale - tatinkuv proslov, jidlo. Po hostine jsme hned odstartovali serii tanců. Na pátou hodinu se začli scházet kamarádi, nakrojili jsme dort, přivítali všechny příchozí a odjeli jsme na naše první profesionální focení. Nejdříve jsme se zastavili doma,abychom společně prošli branou a po té šli do parku. Focení jsme si moc užívali, bylo to super, kameraman i fotograf nás skvěle motivovali a byla s nima sranda, věděli přesně kam si máme stoupnou a jak se uvolnit. Když sme se vrátli zpět, zábava už se pěkně rozjížděla. Další slzičky štěstí přišly, když přítel nechal zahrát "naši" písničku VÍŠ a tančili jsme spolu. Ženichovi se účes líbil, líčení taky, šaty také,byla jsem opravdu šťastná. Nebylo zapotřebí nějaké organizované zábavy, kromě klasických zvyků jako bylo házení kytky, svléknutí podvazku a jeho dražba. Tato akce byla velká show tatínek se přehazoval s kamarádem, cena se vyšplhala až na 11 tis. Kamarádovi ale už došli peníze, tak mu chtěli ostatní kamarádi půjčit, byla to sranda. Tatíne nakonec mou čest uhájil. Když se setmělo přišlo překvapení pro svatebčany v podobě velkolepého ohňostroje, který zorganizoval muj tatínek. A pak se jen tančilo, pilo a jedlo až do noci. Moc jsme si to užili. Bylo to dokonalé, vypadalo to,že i ostatní si svatbu opravdu užili stejně jako my.
    Můžete si udělat svůj vlastní názor zde: https://www.youtube.com/watch?v=L8LAATHLMlM
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
halucina
Lucie Tomáš
Registrace: srpen 2015
Bydliště: Region Tábor
Příspěvků: 16
Inzerátů: 0
Přátelé: 6
Líbí se mi tyto fotoblogy (9)