Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

hajina Neaktivní

Svatba byla 21. května 2016 Vlastějovice, Česká republika  • 

Fotograf Ondřej Horák alias JonatanJan - Mladý pohodový fotograf, který svatby dělá rád a dobře. Elegantně zapadl mezi nás, skvěle se bavil a přitom udělal originální fotky. Nejlepší volba!
Ženichův oblek Second Hand s retro módou ScoroCoco, Praha - Paní prodavačka se vyzná, pečlivě se nám věnovala a vybrala to nejlepší. A za super cenu...
Koláče Pekárna Kovářov u Milevska - Vláčné a chutné a za skvělou cenu.
Svatební prsteny Zlatnický atelier Brilance - kousek od Příbrami - Skvělá domluva, prsteny podle našeho přání. Doporučujeme.
Svatební šaty Marie Mukařovská, Brno - Bylo to napínavé, na začátku jsem nevěděla, co chci. Jen, aby nebyly bílé a měly krátkou a dlouhou sukni. S Maruškou jsme se dobraly ke svělému výsledku.
Make-up Studio Salve, Ledeč nad Sázavou - Velice sympatická a šikovná kosmetička.
Účes Dan Prchal, Studio Salve, Ledeč nad Sázavou - Pohodový kadeřník, přijel za mnou na místo a vytvořil retro parádu :-)
Hostina Garnataurus - svatební areál - Místo jsme si vybrali pro jeho unikátní atmosféru, skvěle skloubilo tábořiště (na táboře jsme se seznámili) s příjemnými společenskými prostorami historické jídelny (které prostě v žádném kempu nemají). Majitelé Hanzlíkovi vypadali, že si celou svatbu užívají s námi, byli její součástí. Jednání s nimi bylo po celou dobu nejen profesionální, ale hlavně velice příjemné a na čem jsme se domluvili, to platilo. S výzdobou, jídlem a nápoji, ubytováním, zkrátka se vším jsme byli maximálně spokojení. I díky Hanzlíkovým byla naše svatba tak super a my doufáme, že se tam budeme třeba při jiné příležitosti moct s nějakou akcí vrátit!!!!
Květiny Kytky od potoka Velké Přílepy - Jediné potíže jsme měli s květinami. Měly jsme se s paní květinářkou domluvit cca týden až dva před svatbou na složení, podle toho, co pokvete. V tu dobu ale neodpovídala na maily a bohužel ani nefungovalo telefonické spojení (nakonec nejspíš kvůli nějakému technickému problému, protože se mi prokazatelně snažila dovolat). Byly to nervy. Květiny pak byly sice krásné, ale trochu chudší ma objem než jsem si představovala a zvláštně voněly. Korsáže nedržely moc dobře, myslím, že mohly být líp uchycené.
Dorty Paní Rozkovcová, Praha - Skvělá domluva. Byla jsem na ochutnávce, domluvily jsme se z čeho bude a výsledek byl přesně, jak jsme čekali. Zvolili jsme potahovaný, abychom ho na takovou dálku dovezli a aby nám seděl do tématu třicátých až čtyřicátých let. Dort si opět na nějakou rodinnou oslavu u paní Rozkovcové rádi objednáme.
Hudba Harm Core Jazz Band - Kdo by nechtěl na svatbu big band?! Harm Core hraje nejen swing a jazz, ale i nějakou tu klasiku a to nám přesně vyhovovalo. Cena velice příznivá. No a na pozdější řádění s kamarády pak hrál ženich se svými dvěma kapelami, ale dovedu si představit, že bychom si pustili i vlastní playlist.
Hana a Josef - 21. května 2016 - Vlastějovice - 32 fotek
Tento fotoblog je zatím prázdný.
hajina
Hana Josef
Registrace: prosinec 2015
Bydliště: Region Praha
Příspěvků: 9
Inzerátů: 0
Přátelé: 1