Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

Monika a Denys   svatební album

greentea555  •  25 fotek  •  25. kvě 2018

Jaká byla svatba:

Svatba byla krásná. V něčem zbytečně stresující, ale v konečném důsledku jsem si, nejen já, ten den určitě užila. Skvělí byli naši přátelé a známý. Jsem vděčná všem, kteří s námi ten den strávili, děkuji za všechno!!!
Ráno pršelo tak, že jsem myslela, že se zblázním (fakt dlouhá průtrž mračen), ale naštěstí přestalo a na obřad už svítilo sluníčko. Dopoledne bylo zbytečně hektické kvůli kadeřnici a květinářce, ale pak už jsem se cítila dobře a přiznám se, že pocit- být středem pozornosti, jsem si maximálně užívala.

Doporučuji dodavatele:

Fotograf @FotografieEvaChládkova - Skvělá a milá slečna, nádherné fotky. Bezvadná domluva.
Hudba DJ Aleš Haupt - Teď musím říct, že určitě potřeba nebyl. Přes mail byl velmi příjemný a ochotný. Trochu mě zklamalo, že se s námi nakonec před svatbou nesetkal. Jinak neurazil ani nenadchnul. Přijel včas, celou dobu nám hrál a když někdo něco chtěl, tak i na přání. Byla to má první zkušenost s DJ, takže jsem ani neměla žádná očekávání. Dneska bych určitě vybírala takového, který by víc mluvil a zapojoval lidi do zábavy. Ale kdo tohle nemá rád, tak tento pán by byl rozhodně dobrá volba. Ještě bych si rozhodně sama dala větší práci s playlistem a nebo si napsala songy, které chci hrát, protože ten den jsem měla místo mozku díru a naprosto jsem si nemohla vzpomenout na nic, co se mi líbí. A že toho je!
Hostina Restaurace U Lyžaře - Prostory byly krásné, ale bohužel selhala obsluha. I když se člověk snaží dopředu domluvit vše na jedničku, tak prostě nikdy neví, co se pak může pokazit. Dneska bych už chtěla koordinátorku a to i na tak malou svatbu, kterou jsme měli my. Aby pohlídala, co se celý den bude dít je rozhodně moc příjemné. Říká to spousta lidí a je to pravda. A pak rozhodně pohlídat celkově to místo s hostinou. Opravdu jsem považovala za nemožné, že by se mohlo stát něco takového, jako že nás bude obsluhovat jedna naštvaná (prý i nová) servírka, která má na starost ještě celou restauraci. Na stole nám také buhužel nechali poněkud "porozpustit" náš krémový dort. Nebylo to až tak hrozné, ale prostě to v tu chvíli zamrzí, když se na něj podíváte a třešničky (které jsem den předem na něj důležité aranžovala) jsou napůl sjeté z dortu dolů. Rovněž nebylo hezké se po nějaké době dozvědět, že nám z našeho rautu ještě chodila sestra majitele ujídat (místo doplňování)!
Ubytování Pension U Lyžaře - Krásný novomanželský pokoj.
Svatební oznámení ZUZA design - Krásné a jednoduché oznámení.
Dorty Cukrárna U Ignáce - Výborný a hlavně krémový Schwarzwald. Pro nás jednička, žádný suchý dort.
Svatební šaty Natasha Azariy - Švadleny, které šaty šily, bych rozhodně pochválila, bohužel na otřesný zážitek s majiteleme a jeho asistentkou nikdy nezapomenu. Neskutečná arogance, nelidskost, všechno na poslední chvíli přes urgentní volání. Měla jsem tu smůlu, že otevřeli v Čechách salon (já si nechávala šít šaty) a po půl roce ho zase zrušili a s tím mi dali najevo (3 týdny před svatbou), že když chci ušít šaty a přitom mít zkoušky, tak musím jezdit jedině na Slovensko.
Ženichův oblek Pánské obleky Bandi
Make-up Má svědkyně a vizážistka v jednom Simča
Květiny Trendy Florist, Jihlava - Květina byla pěkná, i když ne zrovna podle představ (jak barevně tak i obsahově). Mělo tam být pár růží (to jsem říkala, že je moc nemusím) a spoustu tulipánů, na které bohužel nevyšlo časové období. To jsem nevěděla a sama květinářka mi to sdělila až po svatbě, místo toho, aby se se mnou domluvila ještě před. Navíc to bylo cenově opravdu hodně drahé. Korsáž pro ženicha byla zbytečně velká a padala. A musela jsem dopoledne vyřizovat špatný balíček (malý počet myrt s mašličkami).
Svatební cesta Čedok - Velmi oceňuji práci delegáta.
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
4
None
None
None
1
None
None
None
None
1
None
1