Doporučujeme: Modrykonik.cz Modrastrecha.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Veronika Boušková a Jirka Bergman   svatební album

glum  •  27 fotek  •  9. zář 2007, Viniční altán,Praha, Region Praha

Jaká byla svatba:

Úžasné! Právě jsme se vrátili ze skvělých čtrnáctidenních líbánek v Egyptě a tak už mohu popsat vše lépe a důkladněji:-)

Náš den se až na pár drobností vyvedl úžasně, měli a máme z něj skvělý pocit. Mysleli jsme, že taková romantika existuje vážně jen ve filmech a pohádkách a ono ne. Tohle zjištění moc přejeme všem párům, které ten den D teprve čeká.

Počasí si s námi dost hrálo, pár dní před svatbou bylo nádherně, ale den před svatbou lilo jako z konve a při pohledu ze salonu krásy ven na mě padala deprese. Naštěstí bylo jen trošku chladněji, pod mrakem a těch pár kapek spadlo až když jsme už řádili na párty.

Bylo a je nám spolu krásně a to nejen v ten nádherný den, ale pořád a to je myslím to důležité...Jiříčku, miluji tě!

Moc děkujeme všem, kteří nám pomohli a byli s námi. To jen díky Vám měl ten náš den tu pravou atmosféru!!!

Obřad: Viniční altán, Praha 2- opravdu mimořádné, romantické, originální místo v srdci Prahy, pohled na vinice a Prahu je nádherná a kouzelná kombinace. Paní starostka Jana Černochová mluvila opravdu krásně a dojemně.

Oběd i párty: Restaurant Černý kohout- byli jsme naprosto spokojeni, abych se tedy vyjádřila přesně, tak spíš nadšeni. Obsluha příjemná, sehraná, velmi profesionální. Výzdoba jemná ale působivá a jídlo opravdu prvotřídní. Vřele doporučujeme!

Hudba: Lightmotif- banda skvělých mladých muzikantů, super repertoár a hlavně jeho provedení!!! Doporučujeme!

Šaty nevěsta: salon Potěšení 79- dle mého vkusu nejhezčí svatební šaty v Praze, značka Maggie Sottero, slečny ochotné, pomohly mi se vším

Oblek ženich:Kleinod- oblek značky Wilvorst, velmi elegantní, obsluha ale nic moc

Květiny: Květiny L & A,Lucie Hončlová- skvělá spolupráce, milá floristka mi ušila kytičky přímo na tělo, všichni je moc obdivovali a hlavně byli za skvělé ceny. Vřele doporučujeme!

Účes a líčení: Nikola Miláčková-Bukovská- posudtě sami, ale já byla fakt nadmíru spokojená, Nikolka přijela k nám domů a vycházel úplně jiný člověk. Má zlaté ručičky!

Nehtíky: studio Sfinga-moc se mi líbily,ale ty řeči o tom,jak se už můžu vdávat mi den před svatbou vážně nedělaly dobře...

Dorty: Učiliště Chabařovická- výborné dorty a za fakt neuvěřitelné ceny!!!

Boty nevěsta: Střevíce a více, Spálená

Boty ženich: Baťa

Polštářek pod prstýnky: Svatebni-shop

Svatební cesta: Sharm el Sheikh, hotel Sultan Gardens, Exim- supeeeer!