Stalo se to 15. 6. 2006 na naše druhé výročí uprostřed Vltavy. Můj Jiřík poklekl v lodičce a přednesl své přání, na které jsem odpověďěla ANO! Byla jsem hoooodně překvapená, protože Jirka není zrovna tajnůstkář, ale s tímhle mě faaakt dostal. Jelikož letos dokončuji jednu ze dvou škol, které studuji, dohodli jsme se až na září 2007 (ještě nevíme možné termíny), ale bylo by krásné, kdyby šlo 7.9.2007 (samá šťastná čísla a výsledný součet šťastná sedmička!). Už jsme rozhodnuti pro obřad na nádherném, magickém místě v srdci Matičky Stověžaté, kde jsme se oba narodili. Vrtbovská zahrada. Hostina se ještě uvidí a zbytek taky.

Ale pár věcí víme už teď: barva svatby něžná bílo-růžová, hudba k obřadu soundtrack z Pána prstenů (tu knihu mi četl strejda už když mi bylo 8) a zvučit nám bude kamarád. Fotky další kamarád a Jirkův šikovný tatínek. A chceme si to oba pořádně užít, protože doufáme, že je to poprvé a naposledy:-).
=======================================================================
==========
Tak už čas pokročil a naše přípravy také. Vytvořila jsem tu album, kde jsou aktuální favorité. Také jsem přidala změněné místo obřadu - Viniční altán, místo hostiny - Černý Kohout, místo svatební noci - Whitehouse hotel, prstýnky jsou jasné, šaty také, jsou to jedny z nich... překvápko. Mám objednanou vizážistku - Nikolu Miláčkovou-Bukovskou a už se moc těším, až společně rozlouskneme účes. Oznámení nám namaluje má skvělá kamarádka Terezka a s výzdobou pomůže další bezva holka - Monika. Zbytek se bude ještě rýsovat a určitě to sem hned zaznamenám... takže vstříc krásnému dnu s mým Jiříkem a naší lásce... krásné:-)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tak mám botičky, bižutku, podvazek, spodní prádlo, punčochy, ženich má krásný oblek-je v něm sekáč!!!Jinak jsme byli na matrice a jsme upsáni a také jsme si prohlídli pořádně Altán a přístupové cesty k němu.Zaplacena záloha na květiny, restauraci, matrika.Domluvena cukrárna.Takže nám zbývá výzdoba,ženichovy boty a košile, oznámení...Teď se věnuji hlavně svému absolventskému koncertu na konzervatoři..----------------------------------------------------------------------------------------------------------Tak absolutorium je za mno,letní tábor také,takže se opět plně soustředím na naší svatbu.Už se opravdu nemůžu dočkat.A nejvíc se těším,až se odebereme na tu svatební cestu.Hototvo téměř vš.Ještě doťuknout jmenovky na stůl,domluvit se přesněji s kameramanem a podobně.