Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Mirka a Jarek Pospíšilovi   svatební album

glendoveer  •  20 fotek  •  18. únor 2010, ve Veselí nad Moravou

Jaká byla svatba:

Byl to skvělý den a předčil moje očekávání. Velké díky patří rodičům, kteří se z časti podíleli na přípravách a finančně přispěli. Také všem hostům,kamarádům a známým, kteří vytvořili super atmosféru a potěšili nás svojí přítomností při obřadu.

svatební snídaně - Restaurace Astoria Veselí nad Moravou, skvěle připraveno, obsluha byla příjemná a pohotová

svatební hostina, raut a nocleh - Hotel U Racka Ostrožská Nová Ves, skvělí profesionální přístup paní provozní, personál ochotný a vstřícný, jídlo vynikající, vše skvěle připraveno, splnili všechny naše požadavky

svatební koláče - Tvarožná Lhota, neměli chybu

cukroví a svatební dort - moje teta Ludmila Ivanová, Vnorovy

Fotograf - skvělý, nenápadný, kreativní a netradiční, profesionální přístup. Splnil moji představu o fotografování momentek. Cena za jeho služby- velmi levné, kontakt: Petr Bajer tel.: 737161215

šaty nevěsta - salon Elegance Uherské Hradiště, příznivé ceny, ochota a vstřícnost

šaty ženich - OP Prostějov ( potřebujeme prodlouženou délku a zatím nás nikdy nezklamali, což se nedá říct o ostatních prodejnách jako je Blažek, pietro filipi apod.)

snubní prsteny - zlatnictví Rotax, Brno, profesionálové každým coulem, ceny v širokém rozpětí od 4 000 Kč a výše a vzory prstenů veškeré chuti a představ.

svatební kytice - květinářství ve Veselí nad Moravou na Tř. Masarykova vedle České spořitelny, s paní se dalo dohodnout na ceně i vzhledu kytky, velmi ochotná a byla jsem mile překvapena, když mi nastávající kytku přinesl :-)

svatební bižuterie - kolekce zima 2009/2010 Jablonex pro pietro filipi

předání kytky
Předání kytky
s našim prckem
S našim prckem
byla jsem promrzlá na kost :-)
Byla jsem promrzlá na kost :-)