Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Gabriela a Svetozár   svatební album

ggk  •  7 fotek  •  18. zář 2010, v Přerově na zámku, Region Přerov

Jaká byla svatba:

Naše svatba byla nádherná, jako z mých snů. Prožili jsme si krásně každou sekundu v lásce a štěstí. Naše rodiny a přátelé to s námi krásně prožívali a velkou měrou přispěli k té nezapomenutelné atmosféře. Nejdůležitější věci se nedají koupit a ani na svatbu zařídit :)

Přitahujeme skvélé lidi, tak že můj seznam lidí a jejich služeb, které nás nadchli bude dlouhý.

Doporučuji pana kameramana Jiřího Vojzolu +420 775 212 103 a fotografa Zdeňka Zatloukala http://www.fotozatl.net/galerie.htm Byli úžasní, spolehliví, skvěle spolupracovali a fotky a video jsou nádherný. Zachytili atmosféru a výsledky jejich práce jsou dech beroucí.

Pak jsme byli nadšení ze svatebního dortu a úžasného cukroví od paní Stáhalové +420 606 267 043 ze Špiček (vesnice u Hranic na Moravě). Opravdické suroviny, které do cukroví matka s dcerou Stáhalovi dávají májí prostě chuť!

Restaurace Michalov v Přerově má pana kuchaře! Jídlo bylo výborné a prostředí restaurace krásné, obsluha dobrá - managerka restaurace Lucie Zlámalová +420 604 179 225 i zdobila svatební tabuly a zajistila kytky na stůl. Krásné jmenovky a svatební menu vyrobila moje kamarádka Zuzka. Restaurace je v krásném parku Michalov v Přerově, tak že žádné dojíždění na focení a svatebčani si park taky užili, když jsme se fotili = a to po obědě, což doporučuju.

Obřad na přerovském zámku byl taky hezký, velice příjemné bylo i to, že nečekáte někde v chodbě, ale v krásných místnostech na to určené, Zámek - Muzeum J A Komenského, Horní nám 7, Přerov. http://www.mu-prerov.cz/ Matrika je oproti na Horním náměstí, kde Vám vše ochotně zařídí, ani příjmení v mužském tvaru pro mě nebyl problém.

No a naše krásné šaty, ženichův oblek a pro malého frak ze svatebního salónu CAXA neměly chybu http://www.caxa.cz/. Líčení nevěsty krásně udělala moje kamarádka Danielka a účes kamarádka Petra. Zkoušela jsem i líčení a účes v Caxe, pro ně provádí studio Luna, ale nebyla jsem spokojená.

Hranické květinářství MaJa na náměstí tel. 581 603 637 se také vyznamenalo, kytky byly krásné a korsáž taky, svkěle nám poradili.

Prstýnky máme od Jitky Kudláčkové http://www.jk.cz/ ruční práce, profíci. Láska na první pohled.

Svatební oznámení a pozvánku jsme měli od http://www.kyoprint.cz/ Krásné, ale museli jsme oznámení kompletovat, což jsme dopředu nevěděli.

Mé krásné svatební střevíčky jsme objevili Na Příkopech, Praha obchod Hogl. Ženich měl boty od Bati z Olomouce.

Na ten nádherný kočár, kterým jsem jela na obřad s tatínkem a z obřadu s manželem kontakt nemám. Bylo to překvapení od maminky a sester.

Kapelu, která nám hrála nedoporučím, ikdyž hráli hezky. Nelíbila se mi komunikace s nimi, agentura několikrát změnila interprety, kteří nám na svatbě měli hrát aniž by nám o tom řekli. Je to agentura Radek Kňura z Hranic na Moravě. Skvěle se mi komunikovalo s kapelou Doméza a líbili se nám jak hrají. Jsou z Hranice, kontakt Michal Valenta www.domeza.cz, ale ti bohužel neměli čas.

Ubytování pro svatebčany a pro nás jsme měli v Hotel Fit http://www.hotelfit.cz/cz/uvod.htm, v pohodě. Svatebčani si pochvalovali i to, že se ráno dostali krásnou procházkou k restauraci Michalov v parku Michalov pro svá auta.

Cylindr na ženichovo auto jsem koupila zde http://www.salonsarka.cz/cs, spolupráce dobrá.
Krásné vývazky jsem koupila taky přes net http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34872211&tab=3 práce Šárky G.

Skvělé víno na svatbě jsme měli od pana Karla Vlašice z jižní Moravy, Hlohovec, +420 731 039 499.

Od svatebního rána do podvečera nám krásně hrál na harmoniku a zpíval pan Vladko, máme československé manželství, tak jsme ocenili, že pan Vladko Priesol z Přerova +420 608 782 741 umí i české i slovenské písničky.

zámek Přerov
Zámek Přerov
svatební tabule restaurace Michalov, Přerov
Svatební tabule restaurace Michalov, Přerov
Jmenovky od Zuzky
Jmenovky od Zuzky
Svatební menu od Zuzky
Svatební menu od Zuzky
Cukroví od paní Stáhalové - vzorek
Cukroví od paní Stáhalové - vzorek
Výborný svatební dort ze Špiček
Výborný svatební dort ze Špiček
detail svatebních šatů
Detail svatebních šatů