Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Leonka a Zdeněček   svatební album

gal  •  40 fotek  •  28. říj 2008, ve Slavkově u Brna, Region Brno

Jaká byla svatba:

Svatba byla naprosto dokonalá a nádherná! Přesně taková, jak jsme si představovali. Začali jsme ji zařizovat celkem brzy, a to od ledna, a bylo to tak akorát. Na každý měsíc jsme si naplánovali určitou věc, která by se měla zařídit, a všechno tak bylo naprosto bez stresu. Rodičům jsme poděkovali, ale oznámili jsme, že si všechno zaplatíme, a taky zařídíme sami. Bylo nám jasné, jak by to dopadlo, jen bychom se pohádali, a takhle jsme více méně nikomu nic moc neřekli, a nechali je překvapit, a to se opravdu povedlo. Jen to všechno hrozně rychle uteklo. Klidně bychom do toho šli znovu, a ještě jednou si to prožili a pořádně vychutnali. Takže všem co plánují svatbu držíme pěsti a přejeme hodně štěstí.

Fotograf: Ladislav Skalka, Brno ( foto opravdu moc pěkné )
Kameraman: Jiří Májek ( video móóóc pěkné, brečela jsem u toho jako malá) )
Svatební šaty: salon Orfea, Brno ( můžu jen doporučit, prošla jsem půl Brna, a nikde jsem nenašla tolik pěkných šatů jako tady, krásně seděli, majitelka byla naprosto úžasná, poradila, pobavila, a šatičky krásně nachystala )
Oblek ženicha: Salon Eva, Mikulov-Znojmo ( maximální spokojenost, majitel opravdu moc sympatický, ve všem vyhověl )
prstýnky:
cukroví: Paní Feitová, Popůvky, ( báječná paní, to co jsme si vymysleli, to udělala, cukroví výborné, dortíky nádherné )