coverphoto
profesionál

Vladimír Kaštyl - specialista na svatební fotografii

Fotograf na svatbu
Brno
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
VZDĚLÁNÍ: BcA. Výtvarná fotografie Univerzita Westminster Londýn OCENĚNÍ A VÝSTAVY: 5th Annual Westphoto Photography Prize 2011 Nikon Foundation Competition 2011 - Finalista 3rd Annual Westphoto Photography Prize 2009 - 1. místo Family And The Familiar, F+F Schule, Zurcih 2012 Family And The Familiar, Ambika P3, Londýn 2011 Sustainability, Ambika P3, Londýn 2009 Genesis: Art For Haiti, The Rag Factory, Londýn 2009
Věřím, že fotografování svatby si zaslouží maximální péči a pozornost a že každý může mít ze své svatby fotografie, které dokáží rozveselit a dojmout.
+ 420 777 126 170
ČR, Praha, Brno, Plzeň, Ostrava,
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
O nás

SPECIALISTA NA SVATEBNÍ FOTOGRAFII

Zachytíme jedinečný příběh Vašeho dne a to pokud možno s co nejmenším zásahem do přirozeného průběhu událostí. Naší prací je pozorovat, poodhalit a nafotit vyjímečné vizuální epizody během dne, udělat to tiše a nepozorovaně. Tento přístup nám pomáhá zachytit jedinečné momenty a osobitý ráz Vás a Vašich hostů. Jsme si jisti že překonáme Vaše očekávání a vytvoříme snímky o kterých se Vám ani nesnilo. Těším se na vás.

CENY

Svatební balíčky začín...

Ukázky naší práce
  • +53

Klára a Honza, statek Ondříkovice

(42 fotek)

B&L, Žďár nad Sázavou

(79 fotek)

K&L Obořiště u Dobříše

(58 fotek)

Měl jsem s jednou nevěstou konverzaci ohledně počtu fotografií. Tak jsem to shrnul v tomto článku. Kdyby někoho zajímalo, kolik fotek ze svatby, tak čtěte:

http://www.fmaxstudio.com/blog/kolik-fotek-ze-svatby-je-akorat/

Nevíte si rady při výběru fotografa? Přečtěte si našich 8 rad a tipů jak na co si dát pozor při výběru fotografa. Celý článek naleznete na http://fmaxstudio.com/blog/8-rad-jak-vybrat-svatebniho-fotografa/