Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

Eva Flekačová a Milan Flekač   svatební album

flekacovi  •  36 fotek  •  7. srp 2008, na Vyšehradě, Region Praha

Jaká byla svatba:

Tento den patřil k nejkrásnějším dnům v našem životě, krásně navázal na naše nezapomenutelné chvíle ze zásnub dne 14.7.2006 v Paříži a na štědrovečerní požádání tatínka Evičky o její ruku v Částkově v roce 2007. Rozhodli jsme se pro svatbu v kostele sv. Petra a Pavla na Vyšehradě.
Náš svatební obřad začal ve 13.00 hodin a sloužil jej Otec Miloš Szabó. Právě jemu bychom chtěli z celého srdce poděkovat za jeho úžasný přístup k nám v době svatebních příprav, jeho snahu nás co nejodpovědněji vést na zvolené cestě a hlavně za překrásný obřad a slova, která nás hluboce oslovila a budou nás provázet ve vzpomínkách po celý život. Přejeme si, aby i na další cestě v našem životě byl s námi.

Nádhernou atmosféru při obřadu umocnily překrásné skladby a vysoce profesionální hudební výkon – na varhany hrál pan profesor Josef Lecián, na housle jeho syn Igor Lecián, zpívala slečna Sommerová z Národního divadla. Velmi moc jim děkujeme i za jejich osobní přístup k nám v době příprav.

Děkujeme svědkům, Janě a Filipovi, krásným družičkám – Adélce Burdové a Agátce Králové a jejich rodičům.
Děkujeme i Vám, naši milí svatebčané, milí příbuzní a přátelé, za to, že jste přijali naše pozvání a přišli společně s námi prožít náš vyjímečný a překrásný svatební den. Děkujeme za Vaše dary. Děkujeme všem za velké množství zaslaných gratulací a přání. Poděkování patří také Skupině Záškrt - Martě, Miriam, Mirce a Míšovi, kteří v historických kostýmech v podobě Kroka, Libuše, Kazi a Tety svým vystoupením na vyšehradském náměstíčku před kostelem sv.Petra a Pavla přivítali po odzvonění vyšehradských zvonů ve 12 hodin všechny svatební hosty a nás nevěstu a ženicha představili všem přítomným. Děkujeme paní Kopecké za nádherně výtvarně zpracované srdíčko, které jsme museli vystříhnout a jímž mě manžel přenesl jako naší první pomyslnou překážkou ve společném životě. Jitušce Liškové děkujeme za podporu při přípravách. Děkujeme také Martě Pometlové za krásné vystoupení břišních tanců. Děkujeme Ladiku Kašnému za videodokumentaci.

Naše největší poděkování patří našim milým rodičům, za vše co pro nás udělali, za chvíle, kdy jsme je potřebovali a oni byli vždy nablízku s pomocnou rukou. Chceme Vám moc poděkovat za podporu v začátcích našeho společného života, za pomoc při přípravách a vystrojení naší svatby. Právě díky této pomoci a Vaší výchově jsme se dostali v životě až k tomuto okamžiku, kdy jsme přijali svátost manželství.
Mockrát děkujeme a máme Vás moc rádi!
Naší mamince také děkujeme za pomoc při realizaci obrazové dokumentace svatebních novin, za zajištění vazby a tisku novin.

Závěrem – byla to nádherná svatba. Ještě jednou všem moc děkujeme.....

Eva Flekačová a Milan Flekač

Můžeme doporučit skvělého fotografa Radka Chvílu z Drslavic, který vytvořil spousty nádherných fotografií. Vřele můžeme doporučit Rios Restaurant na Vyšehradě s šéfem panem Červeným. Na další dodavatele (květiny, výzdoba, svatební šaty) rádi poskytneme kontakt pro maximální spokojenost....