Petr: Seznámili jsme se v záři v 2006 začali jsme spolu chodit. Oba dva jsme věřící a hledali jsme oba dva protějšek a čekali jsme volali jsme k Bohu aby začal jednat v našich životech a měnit životy. Dal jsem si inzerát do seznamky http://www.katolik.cz/ . Poznali jsme se a začali jsme si psát přes ICQ a volat přes Skype , poznávat se a být trochu spolu. Modlit se za sebe a trochu se poznávat. Když jsme měl volnou sobotu či neděli tak jsem byl u Blanky a kluků .
Na svatého Valentýna 14.2. jsem požádal Blanku u ruku a ona řekla Ano.Začali jsme jednaní ohledně svatby , abychom se více mohli poznávat. Svatbu jsme naplánovali na 9.6.2007 v 10:30 v Arše Církve Bratrské v Pardubicích. Po čtyřměsíční známosti jsme začali mluvit o svatbě vím, že to není moc dlouho, ale už po dvou měsících jsme měli oba celkem jasno. Že jsme konečně našli někoho komu můžeme odevzdat svůj život a dělit se o svůj život s někým jiným být tomu druhému přítelem.
Blanka: Jsem už jednou rozvedená a moje zkušenost s manželstvím nebyla příliš radostná. Mám dva kluky, dvojčata ve věku 10 let. Pro Petra to bude první manželství, ale dlouho byl sám. Oba jsme si prošli v životě nelehkými situacemi a jsme moc vděční Bohu, že nás dal dohromady. Seznámili jsme se a jsme spolu moc šťastní. Pro kluky jsem si nemohla přát lepšího tátu. Mají ho moc rádi a už se nemůžou dočkat až budeme svoji. Ještě jsme neměli mezi sebou sex čekáme s tím až do manželství až tomu sám požehná Bůh Hospodin. Chceme se vzít protože se ctíme a milujeme poznáváme .....
No a tady je pár fotek z naší přípravy.