Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

fidgety NEAKTIVNÍ

Svatba byla 19. září 2015 Zámek Lysice, Region Brno  • 

 • Upřímně musím přiznat, že o moc líp to snad ani dopadnout nemohlo. Vyšlo nám nádherné počasí - bylo teplo a slunečno (i když pan fotograf z poledního slunce na focení asi moc nadšený nebyl :-D...), obřad byl krásný, jídlo výborné a hosté, pokud nám nelhali, se výborně bavili. Všichni chválili mě jako nevěstu, kouzelné místo obřadu i hostiny.
  Ano, pár mráčků se našlo - k šatům mi v salonu přibalili krátkou šňůru, takže mě holky sešněrovaly tak, že jsem sotva protlačila vzduch, o obědu nemluvě, navíc se šaty bohužel zařízly víc, než na zkoušce, což nesvědčilo mým faldíkům. Ale výsledný dojem to prý nezkazilo, takže nakonec můžu být ráda, že jsem si zádrhely vybrala relativně v maličkostech...
  Jen jsem celý den nějak nepobírala, že se vdávám. Učesaly mě - sranda, oblékly mě do šatů - sranda, odvezli na zámek - pořád sranda. Rozklepal mě až okamžik, když jsme s tatínkem zahli do uličky k oltáři - až tehdy mi to VŠECHNO došlo, aspoň na chvíli. Jak se šlo na focení, už to zase byla jen sranda. Kromě chvíle před obědem, kdy měl proslov můj brácha - svědek. Vůbec jsem to nečekala, protože původně odmítl něco říct. A najednou stál a mluvil a byla to dokonalá řeč - upřímná i vtipná, ale hlavně od srdce. V tu chvíli jsem se už neudržela a brečela jako želva. A slzím i teď při vzpomínce na to :-)
  A večer už to byl především super mejdan!!! Nepohodlí v šatech jsem asi přepila, protože nakonec jsem v nich vydržela až do konce, tj. do 4:00!! :-) A kamarádka svoje prohřešky částečně odčinila, když mi vlasy upravila podruhé, tentokrát na mé přání a dle mé představy, protože vlásenky nezvládaly udržet jejich tíhu...
  Akorát to všechno rychle uteklo, mám pocit - a ten mě mrzí, že některé z hostů, a to vč. svého manžela, jsem za celý večer ani neviděla. Ale hlavní je, že jsme se bavili, a stresovali se minimálně.
  A pobavili se všichni i u obřadu, neboť jsem měla tak sucho v krku, že jsem nebyla schopna polknout, takže na moje "ANO" si všichni počkali o něco déle, než jsem zamýšlela... No, aspoň je na něco vzpomínat.

  Hlavní je, že jsem si svatbu opravdu užila, a manžel snad taky :-) Byla jsem v náš den princeznou ze zámku a strávila jsem ho se svými nejmilejšími - rodinou a přáteli.
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
fidgety
Helča Ondra
Registrace: červen 2015
Příspěvků: 6
Inzerátů: 0
Přátelé: 0