Wedding-Countdowns
Chceme ji co nejlevnější hlavně kvůli stavbě našeho domu, ale to nám rodina vůbec neusnadňuje. Když jsme nechtěli výslužky, tak jsme byli naprosto přehlasováni, takže se to snažíme aspoň usměrňovat.. :-) Ženich a nevěsta šampaň, výzdoba atd. ve fialové s bílou.
Termín zamluven na 14. května 2011 v Líšni na zámečku, oslava v sokolovně v Tuřanech.
Bude nám hrát kapela Amethyst.
Prstýnky vybrány 28.12.2010 v Karatu, paní byla neskutečně ochotná a za neuveřitelnou cenu jsme si mohli vymyslet vlastní návrh.
Z výzdoby zatím doma jen ubrousky ve fialové a bílé barvě z IKEA :-)

Uvažuji, že si sama vyrobím jmenovky z keramiky (také jako dárek) a keramické srdíčko s E + H 14.5.2011 na láhve s vínem, které budou výslužka pro pozvané pouze na večerní párty.
Stáhla jsem si GIMP a tvořím oznámení a pozvánky....
Šaty si nechám poslat z e-shopu, budou levnější než půjčené a budu mít tak příležitost si je znovu obléknout na nějakém plese. Chci ale nejdříve vyzkoušet, jestli mi sluší vybraný střih. Stále si nemůžu vybrat, ale už mám jedny favoritky.

Velká změna, rozhodla jsem se pro pivoňky! No ony byly původně vybrané a také šeřík, ale pak mě všichni zrazovali, že se jako svatební kytka nehodí.. Kaly se mi líbí moc, ale pivoňky jsou moje zamilovaná kytka. ;-) Pivoňky budou, vydupala jsem si svatbu v květnu a teď i ty pivoňky. :-)
V Olympii jsem s přítelem konečně nakoupila nějaký materiál na výzdobu stolů, aut a na výrobu vývazků (vše ve fialové a na vývazky ve fialové a bílé). Také jsem koupila korunku a náušnice - jemné perličky, budou se mi hodit k pravým perlám, které mi dovezla tchýně z Vietnamu.. Omrkla jsem, že vybraný tvar kytky se ke mě hodí. Bála jsem se, že budu vypadat jako malá, tlustá nevěsta s kyticí do tvaru koule, že musím mít protáhlou, ale opak je pravdou.
S mamkou jsem oběhla Palomu, Ano a Evanie a vyzkoušela šaty. Hned bych si vybrala první zkoušené v Palomě, ale jsou na mě moc drahé. Budou podobné ze salonvalery.cz. Jsem nadšená ze závoje, myslím si, že mi moc sluší.. V Ano si půjčím spodničku, závoj, bolerko (pokud bude zima) a možná pro ženicha vestu a regatu.
Vybíráme s přítelem oznámení, dostala jsem penízky od tchýně, že se nemám "trápit" s výrobou.. :-) Navíc mi tchýně nabídla, že mě vezme ke své kadeřnici na předsvatební barvu a na nehtíky. No nemám to úžasnou tchýni? Honzík to komentoval, že si vždycky přála holku (má dva syny) a teď si to vynahrazuje.. ;-)
Donesla jsem si domů keramickou hlínu a můžu se vrhnout na výrobu jmenovek a srdíček na vína. Samotné se mi do toho nechtělo a Honzík se nabídl, že mi pomůže.. :D

1.2. vybrané a zaplacené šaty.