Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Eva Blažková a Vojtěch Rašovský   svatební album  vybrali jsme

evulinka27  •  65 fotek  •  17. říj 2015, Sobůlky, Region Hodonín

Jaká byla svatba:

Svatba byla naprosto vysněná a kouzelná!!!
Mám skvělé kamarádky, které byly 4 družičky a hrozně mi pomohly.
Vše mi vyšlo od samotného plánování, nic, ale VŮBEC NIC se nepokazilo, nebo neproběhlo jinak.
Obřad byl v naší vesničce v Sobůlkách v místním kostelíčku - kapličce. Svatba tu nebyla asi 64 let, bylo to něco nového a romantického.
Faráře jsme si vybrali mladého klučinu, který nám naprosto sedl a má svůj uvolněný přístup. Šli jsme tedy i ke zpovědi a bylo to moc prima. Obřad měl spád, žádné protahování o Bohu, ale přímo k věci a k životu. Popřál nám, aby se nám naše manželství rozpadlo, ale až tím jedinným způsobem a to až smrtí. Bylo opravdu tak "jiné" a moc hezké, že i nevěřící z toho byli nadšení.
Hostina se konala také v naší vesničce v nově postaveném kulturním centru. Kde jsem si to za pomocí přátel vyzdobila opravdu k nepoznání. Stoly byly na skupinky po 8mi lidech, vypadalo to úplně jinak a útulně, než stůl do U.
Cukroví jsem si vyráběla sama - mini panáky a v nich krémy, chesecake, čokoládové pěny, muffinky, kuličky bounty, perníčky.. dohromady cca 600ks včetně dortu naháče s malinami, které jsme si sami sbírali v létě.
Hudba byla živá kapela z Olomoucka, Fantajm!!!! SKVĚLÁ!!! Hrozně moc lidí je chválilo, dokonalá zpěvačka, celosvětové hity, pařili mladí i staří. Jedním slovem paráda! Paní u toho hrála i na housle.
A večer byly scénky - u nás to chodí tak, že se vybírá ještě na svatbě. a tak si kamarádi připraví scénku, kde se následně vyberou peníze. Tak holky byly na T-boyz a tancovaly na beruško má a a potom další písnička byla Já ti prstýnek dám, Já ti dám zase svůj a měli naše masky na obličeji a byly za ty postavičky. Sranda hrozná!! :-D :-D :-D vybraly se asi 4 tisíce..
A večer bylo překvapení, které mě dostalo do kolen!!
Jedna kamarádka všechny otravovala, aby nám natočili video s přáním. Skoro každý to udělal, sestříhali to a dali k tomu mé oblíbené písničky. Hrozně jsem brečela, bylo to takový šok vidět všechny, co pro nás připravili, že si s tím dali práci... Opravdu úžasný dárek!!

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Markéta Košuličová - Fotografka je příjemná sympatická paní se s myslem pro humor. Prakticky jsem o ní ani nevěděla, že fotí. Fotky jsou KRÁÁÁSNÉ, přirozené, sami jsme z nich unešení!!!
Hudba Fantajm - Dokonalá živá kapela, kterou všichni chválili a užívali si večer naplno!!! Celosvětové hity, dokonalý zpěv!!!
Catering RH-REST - Ždánice, suprový přístup, dokonce když nám chyběly ubrusy, o půl 7. večer přijeli a dovezli další. Jídlo dokonalé!!! Ceny cca pod 200 na osobu i s půjčením veškerého nádobí, obslouhou, která roznášela, prostě se vším všudy. supr
Kameraman Vlaďka Němcová (Video Jarmila), Archlebov - Se slečnou Němcovou mám už zkušenosti s videem, moc krásné záběry. Těším se na ty naše!! :-) Příjemná domluva, super přístup. Profesionalita
Make-up Darina Mořická - Supr vizážistka. Perfektní domluva a komunikace. Darinu znám, je od nás z vesnice a můžu doporučit spolehlivost. Salon má v Kyjově aktuálně vedle Matesa (mezi Matesem a Marinou), rohová kancelář se schodky nahoru.
Svatební prsteny Klenoty Opluštil, Velké Bílovice - OOOOOBROVSKÉ zlatnictví. Bylo nám doporučováno a doporučujeme dál :-) opravdu ohromný výběr!!
Hostina Květiny Natalie aneb "Květiny z autobusáku" - Květiny: https://www.facebook.com/kvetinynatalie.cz/ Moc a moc doporučuji si zde objednat celou květinovou výzdobu na svatbu. Opravdu perfektní mladá paní na svém místě. Má vkus, umí poradit a umí vše nazdobit tak, aby to bylo dokonalé!! :)
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
2
None
None
None
no... naše papuče na koberec :-D
No... naše papuče na koberec :-D
None
2
otec pro slzy neviděl a vlastně ani nemluvil
Otec pro slzy neviděl a vlastně ani nemluvil
None
None
Poprvé spatří nevěstu
Poprvé spatří nevěstu
None
None
None
None
None
babička
Babička
None
None
1
None
None
2
None
None
1
nejlepší družičky a kamarádky na světě
3Nejlepší družičky a kamarádky na světě
None
None
2
None
None
None
None
None
můj vyrobený dortík
3Můj vyrobený dortík
.....já ti dceru svou dám.... :)
.....já ti dceru svou dám.... :)
pozdní taneční kreace :-)
Pozdní taneční kreace :-)
jsem nadšená, díky holky za super scénky
2Jsem nadšená, díky holky za super scénky
vlastní cukroví, bohužel jsem si koza nenafotila vše, jak bylo hotovo.. tohle bylo jen narychlo kamarádce mobilem...
2Vlastní cukroví, bohužel jsem si koza nenafotila vše, jak bylo hotovo.. tohle bylo jen narychlo kamarádce mobilem...
vlastní cukroví, bylo hodně druhů. bohužel jsem si koza nenafotila vše, jak bylo hotovo.. tohle bylo jen narychlo kamarádce mobilem...
2Vlastní cukroví, bylo hodně druhů. bohužel jsem si koza nenafotila vše, jak bylo hotovo.. tohle bylo jen narychlo kamarádce mobilem...
None
moje cukroví na výslužky
Moje cukroví na výslužky
na první pokus v životě to šlo :D
2Na první pokus v životě to šlo :D
None
3
moje muffinky
6Moje muffinky
úžasná paní fotografka našla jedinou fotečku mých dezertíků ala "nadvakrátdopusy" :) jupíííí
2Úžasná paní fotografka našla jedinou fotečku mých dezertíků ala "nadvakrátdopusy" :) jupíííí