Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

evelinda NEAKTIVNÍ

Svatba byla 9. října 2015 Budyně nad Ohří, Region Litoměřice  • 

 • Svatební den nebyl dokonalý, ale obřad ano. Jsme velice rádi, že pan starosta nám vyšel vstříc. Měli jsme nástup na živou hudbu, do obřadu zakomponoval několik informací o nás dvou a přípitek byl minerálkou :-)

  Skvělé bylo, že několik kamarádů a rodinných příslušníků nám pomohlo s organizací, drobným občerstvením a výzdobou. Pokud se vám někdo nabídne s pomocí, můžu to jedině doporučit. Sice nebude vše pro všechny překvapení (např. dárečky, tombola), ale opravdu to pomůže.

  Měli jsme také kamarádku jako „svatební guru“. Byla opravdu skvělá. Konzultovala jsem s ní přípravy na svatbu, podle seznamu seřadila lidi na nástup, řekla jim, kde mají sedět a zachránila několik nepříjemných situací. Všichni věděli, že se mají obracet na ní, což nám hodně pomohlo.

  Svatební noviny měly spíše informační charakter. Byly v nich fotografie všech hostů a ke každému pár informací, aby lidé věděli o čem si povídat. Osvědčilo se to. Jednu stránku jsme věnovali také vzpomínce na ty, kteří se již nemohli svatby zúčastnit. Na závěr byl zábavný kvíz "Jak znáte novomanžele?".

  Poslední doporučení: Pokud máte nějakou představu o fotkách/videu, proberte to s fotografem/kameramanem opravdu všechno. Klidně bych to teď i sepsala. Snížíte pravděpodobnost toho, že budete hledat nějaký okamžik, ale dozvíte se, že to nebylo zvěčněno, bo to není fotografův/kameramanův styl nebo mu to nepřipadalo důležité… Svatba na tom samozřejmě nestojí, ale pak když se na to těšíte, máte pocit, že koukáte na složené puzzle, kde některé dílky chybí a některé jsou třeba nelogicky víckrát…

  Se nám to teď radí… Jak se říká: Po bitvě je každý generálem :-D
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
evelinda
MJ MC
Registrace: leden 2010
Příspěvků: 39
Inzerátů: 0
Přátelé: 2