Sice náš velký den je až v dubnu 2007, ale nějaké ty malé představy už jsou.......! Dnes už je 14.12.2006 a už se nedá říct, že svatba je až..... v dubnu. Spíše naopak. Tak jsem včera s mojí svědkyní navštívila zatím dva salóny v Praze. Fotečky jsou přiloženy, ale je to hrůza. Vůbec nemám tušení, jak to všechno dopadne. Ale užívala jsem si to krásně.
Další zkouška šatů proběhla 11.1.2007 v salónu Nevěsta. A konečně jsem si vybrala šatičky. Jsem z nich nadšená, ale neřeknu, které to jsou.
6.2.2007 jsme objednali prstýnky. Budou z bílého zlata a jejich výroba bude trvat asi 3 týdny, tak uvidíme. Už se na ně moc těším.
13.2.07 - dorazil oblek pro Radečka. Moc mu sluší a je jak na něj šitý. Moc se nám líbí. Už aby i přišla do něj košile a bude to kompletní. Jsem na to moc zvědavá.
15.2.- dorazila košile. Raďulka v tom vypadá báječně, akorát se nechtěl fotit. 19.2. objednáno svatební oznámení. Chtěli jsme něco veselého a taky jsme vybrali. Nám se moc líbí.
28.2. - hotové svatební oznámení. Vypada bezvadně, je roztomilé. 3.3. - domluven svatební dort, jsem zvědavá jak dopadne. 6.3. - přišli postavičky a z těch jsme nadšení nejvíc.
13,4 se konala moje rozlučka se svobodou v Ambrosii ( Praha 10 ) a chci moc poděkovat všem holkám, které tam se mnou byly, protože to bylo uplně skvělý a myslím, že na to budeme všichni ještě dlouho vzpomínat. A 14.4. měl rozlučku můj miláček v Xbaru ( Jílové u Prahy ). Podle toho , co mi vyprávěl, tak to byl "mazec".
Dneska je 19.4 a už to máme " za pár ", odpoledne jdu na posledni zkoušku šatů. Doufám, že mi budou. :-) Moc se oba těšíme a začínáme být nervózní.