Tady je co mám zatím domluveno a zařízeno na Naší svatbu

Dlouho jsem tu nebyla, ale už pracuju na nápravě.
S mým panem Úžasným se známe přibližně celý život jen jsme se osobě setkali před dvěma roky (shodou okolností 11.7.) a něco se stalo a o týden později to bylo oficialní.
O svatbě jsme mluvili asi od poloviny roku 2008 ale nějak jsem opravdu nečekala, že na Štědrý den dostanu prstýnek. Ten visel na stromečku a je ten nejkrásnější na světe.
termín svatby jsme stanovili na 11.7.2009 což je velkááááááááááá náááááááááááhoda. :))))
V březnu jsme o tom zpravili naše rodiče a začali pomalu plánovat a plánovat.
Teď už máme zařzeno skoro vše jen o svatevní kytici zatím uvažuji ta mi ještě chybí.

Prstýnky, místo obřadu a hostiny je zařízené, kapela, fotograf, kosmetička kadeřník zajištěný. úpravu nehtů si nesem 100% jistá, ale něco jednoduchého co vypadá jako francouzská manikůra.
Dokonce jsem pověřila oba svědky (moji sestřičku a Kamarádku Evču) aby vymysleli nějaké hry pro svatebčany a pro hlavní aktéry. ;)))

svatební dortík je už objednaný u jedné z polužačky budoucího manžela. Je to vynikající cukrářka. Dortík bude s oranžovými růžičkami a nahoře na drotíku budou prstýnky a malé růžičky.

Se svatební kytičkou si zatím lámu hlavu. Mě se líbí růže s freziemi, ale teď jsem viděla Zantedeschie a moc se mi líbí. tak nevím nevím co to nakonc bude, ale snad paní květinářka taky něco poradí.

Omlouvám se za kopírování, ale když jsou ty fotky tak krásné a inspirace k nezaplacení

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2.6. jsme byly u paní květinářky. Opět měna budou to oranžové růže a bílé frézie. Nakonec jsem ráda že to bude tato variace, protože obě kytičky mám moc a moc ráda. no možná frezii trochu víc. :) Kytičky si vyzvedneme 10.7 a snad nám do druhého dne vydrží. Paní květinářka říkala, že vydrží tak uvidíme.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15.6. moje budoucí tchýně slavnostně zahájila pečení cukroví. tato hodáná a milá osůbka si uslmyslila, že nám upeče a nedala se přesvědčit ani násilím :) že to tak nebude. Ochutnávka byla na výbornou.
v tento den jsme si také vybrali a zaplatili naší svatební cestu. Bude to řecký ostrov Zakynthos hotel John a Joyce. už se mooooooooooooooc těším až tam budeme a budem si užívat.----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------23.6. přišli deštníky kdyby náhodou pršelo. jsou obyč. jeden Bílý a druhý Černý.
čekám na panenku. snad přijde příští týden