coverphoto
Neaktivní

evazchleva

Eva  /  34 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 9. kvě 2013
bydlí v městě Uherské Hradiště
Info o svatbe
Svatba byla 19. 4. 2014
2381
dní po svatbě
Aktivita
245 příspěvků ve fotoblozích
9 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (35)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +110
Svatební album
Eva a Miloš
19. 4. 2014 Uherské Hradiště | 114 fotek
dorty
Rosaline, svatební agentura
Nádherné dorty zdobené květinami ladícími s kytkou nevěsty, maminek, družiček, svědkyně a babičky. Horní patro ovocné, prostřední ořechové a spodní, stejně jako celé dorty pro rodiče, čokoládové. Tak vláčné a jemné těsto a chutné náplně jsme ještě nikdy neochutnali :-).
make-up
Veronika VISAGE
Srdeční záležitost :-) Kamarádka z "dětství", která je skvělá v tom, čím se živí! Dvě zkoušky líčení, barvení obočí a řas, skvělý přístup a přátelský pokec. O svatebním dni jsme se při líčení neuvěřitelně nasmály. Patří jí velký dík, vlastně zprostředkovala focení s Mlýnkovýma :-). Veru, jsi zlatá! :-*
víno
Vinařství Vaďura, Polešovice
Luxusní - pili jsme červený Modrý Portugal, bílý Tramín červený a Ryzlink rýnský :-) Jako vždy nás toto vinařství nezklamalo, už tradičně na všechny větší rodinné oslavy kupujeme víno od Vaďurů z Polešovic.
fotograf
Mlýnkovi
Nejlepší investice celé svatby. Profesionalita (ani jsme nevnímali, že jsme neustále v hledáčku fotoaparátu), vstřícnost a lidskost jsou slova, kterými nejlíp charakterizovat Mlýnkovy. Byli stoprocentně připravení - měli očíhnutá místa s nejkrásněji rozkvetenými stromy, neustále sledovali počasí, prostě špica! Peťův humor je jedinečný, Verča je moc milá, tolik jsme se (hlavně ráno) nasmáli! Verča je fakt skvělá, měla jsem opravdu těžkou chvilku, moc mě pomohla, opravila účes, upravila líčení, povzbudila... Oběma patří velký dík, jsme moc vděční za všechno. Fotografové jsou lidé, s nimiž nevěsta se ženichem stráví celý den, měli jsme obrovské štěstí, že to klaplo, jak jsem si vysnila :-). Těšíme se na další focení!
hostina
Hotel Koníček, Uherské Hradiště
Výborné jídlo, skvělý servis. Akorát je na houby, když teda už dostanete pokoj s vířivkou, že napouštění trvá několik hodin. M. se na to moc těšil, a nebylo z toho nic. Jinak jsme byli spokojení :-).
hudba
taneční kapela Karla Pešla
Výborní! V pět odpoledne jsme s manželem :-) prvním tancem otevřeli taneční parket, odjeli se fotit a když jsme se v půl 8 vrátili, nestačila jsem zírat - všichni hosté s pusama od ucha k uchu řádili na parketu a svatební rodičové si dávali kankán... Milí lidé, výborná zábava, parket byl pořád plný. Jsme nadšení a děkujeme :-).
svatební agentura
@rosaline
Rosaline, svatební agentura - Absolutně bez chyby! Gabča je neuvěřitelně empatická, milá, její nápady jsou skvělé, poradí, pomůže. Svatební oznámení, dorty, květiny, výzdoba, popostrčení tím správným směrem, za to všechno jí vděčíme. Bez jejích zkušeností si vůbec celé to plánování neumíme představit. V pátek před svatbou se svým milým přijela a vyzdobili restauraci, jsou úžasní a my jim vděčíme za mnohé :-). A moc nás mrzí, že jsme nevyužili jejich služeb i ve svatební den, protože nám moc chyběli nejen při ranních zmatcích, ale také jako přátelé...
Žádné příspěvky