coverphoto
profesionál

Epsilon - svatební tiskoviny

Svatební oznámení a tiskoviny
Praha
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
Milí snoubenci, svatebním oznámením se věnuji od roku 2004, pod značkou Epsilon od podzimu 2007. Práce s papírem mě moc těší a snažím(e) se vyhovět nejrůznějším požadavkům tak, aby tato část příprav svatby byla pro Vás radostná. Pro osobní schůzky jsem Vám k dispozici po domluvě od PO-NE včetně večerních hodin v Pobočné 13, Praha 4 - Michle. Můžete mi napsat nebo kdykoliv zavolat.
Epsilon - široký sortiment svatebních oznámení a dalších tiskovin pro svatbu. Vyberete si z katalogové kolekce nebo vyrobíme na zakázku.
774 841 999
Pobočná 13, Praha 4 - Michle
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
O nás

Epsilon nabízí široký sortiment svatebních tiskovin z katalogové kolekce - svatební oznámení, pozvánky ke stolu, svatební obálky, menu a jmenovky na hostinu, krabičky na výslužku, krabičky a košíčky na cupcakes, ubrousky a razítka s monogramem, krabice a etikety na víno a další. Rovněž si zde můžete nechat vyrobit oznámení a další tiskoviny zcela na míru.

Objednávku lze zadat online, e-mailem nebo osobně ve vzorkovně, kde jsou schůzky možné vždy po domluvě PO-NE. Po zadání objednávky param...

Ukázky naší práce
  • +27