coverphoto
Neaktivní

endy85

Lenka  /  35 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 20. led 2013
Aktivita
0 příspěvků ve fotoblozích
78 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
dárky pro hosty
Janko Torak - karikaturista - Naše překvapení pro svatebčany. Hojně využit :-) Veliká spokojenost a krásná památka na náš den!
víno
Leona Václavíková - Vína nejen nádherná na pohled, ale i velice chutná. Všem svatebčanům udělali velikou radost!
květiny
studio kytice, Sedlčany - Nádherné kytičky za příznivé ceny. Naprostá spokojenost!
výzdoba
Svatební doplňky s.r.o. - obchod a e-shop, svatbaeshop: dekorace, marrsik: mašle na auta, maslickajarmila: vývazky, pet23: šerpy - Naprostá spokojenost!
svatební prsteny
Ráj snubních prstenů Praha, Vysočany - Naprostá spokojenost!
šperky
EBay
účes
Markéta Bartáková - Nádherný účes, veliká spokojenost! Mimo to Markéta skvělá osůbka, která mi pomáhala i do svatebních šatiček.
make-up
Simona Bártová - vizážistka - Nejkrásnější líčení jaké jsem si vůbec uměla představit! Mimo to je Simča neskutečně moc milá osoba. Společně s kadeřnicí Markétou a fotografkou Lenkou u nás doma při přípravách vytvořili bezvadnou a uvolněnou atmosféru! Za to všem moc děkuji!
obuv
Váš Den - svatební agentura a svatební salon - Krásné, originální a překvapivě pohodlé botky! Všichni je moc obdivovali :-)
doplňky ženicha
Obuv a regata: BANDI, manžetové knoflíčky: Fler, design empathy - Spokojenost
ženichův oblek
BANDI - Spokojenost
podvazek pro nevěstu
Fler, wedtime - Bezproblémová komunikace, rychlé dodání. Podvazek nádherný.
doplňky nevěsty
eBay - Překvapivě rychlé dodání, vždy vše v pořádku a velice příznivé ceny.
svatební šaty
Váš Den - svatební agentura a svatební salon - Nejkrásnější šaty jaké jsem mohla mít! To dokazuje už jen to, že jsem byla ochotná pro ně jet přes 300Km od domova! Manželé Obšelovi jsou moc milí a ochotní lidé! Vřele doporučuji!
koláče
Většina cukroví my sami (zejména tchýně :-)) Koláče - Hrabří, minizákusky - Sedlec-Prčice, zbytek cukroví paní Vršecká, Sedlčany - Se vším spokojenost
instrukce pro svatebčany
My sami :-) - Vytvořili jsme webové stránky na portále webnode.cz, kde měli svatebčané možnost se o naší svatbě vše dozvědět. Jsou využívány i nyní po svatbě jako fotogalerie.
dorty
Dorty od srdce, Višňová, okres Příbram - Dort nádherný a vynikající! Svatebčané se olizovali až za ušima a chodili si přidávat. Tak tak jsme si schovali dva kousíčky do mrazáku na první výročí!
svatební oznámení
Martin Hron - karikaturista - Rychlé dodání, vše přesně podle našich požadavků. Originální a krásné oznámení.
ubytování
Myškův Mlýn - Pokoje krásné, čisté, prostorné,.....Naše novomanželské apartmá luxusní :-)
hostina
Myškův Mlýn - Nádherné místo, výborné jídlo, ochotná obsluha, příjemné ceny......prostě vše super!
civilní obřad
Kaple sv. Josefa, zámek Jemniště - Pro nás nejkrásnější místo pro naši svatbu. Vše proběhlo bez komplikací, kdybychom si mohli vybrat znovu, tak Jemniště by byla jasná volba!
hudba
Dj Libor Kralovič - Super komunikace již během zařizování svatby. Nikdy nic nebyl problém. Na svatbě nám hrál kolega - DJ Julo. Odmoderoval i zahrál vše, co jsme si přáli. Večer jsme dokonce využili i karaoke. Naprostá spokojenost a doporučujeme!
fotograf
Fotografka Lenka Seničová - Nejlepší volba, jakou jsme mohli udělat. Úžasný človíček, moc milá a trpělivá, snažila se vyhovět všem našim požadavkům na fotečky. Zatím máme prvních pár foteček a jsou nádherné, už se moc těšíme na další. Vřele doporučujeme a za vše moc děkujeme Leni!
Žádné příspěvky