Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Martina Hanzlíková a Michal Jeslínek a Adámek v bříšku   svatební album

emarteenka  •  50 fotek  •  30. kvě 2010, na zámku v Bečově nad Teplou, Region Karlovy Vary

Jaká byla svatba:

Naprosto skvělé..ale strašně rychlé!:-) počasí vyšlo perfektní, i když to celý týden absolutně nevypadalo. Vše dopadlo tak jak mělo, i když samozřejmě pár chybiček se vyvrbilo, ale svatbu to tím nezkomplikovalo:-)

Svatební salon Delta Chomutov - velice příjemná a ochotná paní, poradí s výběrem šatů, doplňků, oznámení..rozhodně doporučuji.
Úžasná, skvělá, bezkonkurenční fotografka paní Lada Baladová - fotky myslím mluví za vše, ale naprosto skvělá domluva, spolupráce, pochopení pro ranní stresík a pomoc s pejskem při focení..super super super! Nemohla jsem vybrat lépe, ještě jednou díky;-)
Hotel Geothe Zádub Závišín - domluva sice trochu vázla, ale měli jsme vše co jsme chtěli, takže doporučuji.
Skvělá kapela Superband Josefa Noska, opět skvělá domluva, příjemní, hudba výborná, všichni se bavili až do rána, ani já v 6.měsíci jsem neodolala a zatrsala si;-)
Kadeřnice Lenka Houdková, Jirkov - melír nevěsty a střih vlasů a vousů ženicha, opravdu paní na svém místě, koukne a vidí. Jedině doporučuji. Kadeřnice Simča Opavová, Mariánské Lázně - účes nevěsty a ženicha, maminky nevěsty, sestřenice, maminky sestřenice..stejně jako předchozí, dlouholetá výborná zkušenost, Simčo děkuju moc za trpělivost:-)
Vizážistka Zuzanka Květoňová, Mariánské Lázně - děkuji za krásné nalíčení, které vydrželo až než jsme šli spát! Super práce.
Nedoporučuji - Zahrada Teplá - květiny pan Šindelář. Kytičky hezké, ale trochu (když přimhouřím oko) jiné, než byla jaká byla domluva. O ceně ani nemluvím..

Chtěla bych poděkovat především mým rodičům, hlavně za to, jak mě vychovali, za lásku, a za pomoc s přípravou našeho dne.
Děkuji svému manželovi, že je mi oporou v těžkých chvílích, že při mě stojí a že se na něj mohu spolehnout kdykoliv potřebuji. Vím, že budeš Adámkovi skvělým tátou a těším se na to. Miluji tě a nikdy nepřestanu.
Děkuji družičkám za to, že byly tak hodné a užily si to se mnou.
A děkuji Peťulce za vyvenčení Morícka!
Morícku, děkuju i tobě, že jsi to tak skvěle zvládl. Jsi šikovný!:-)
A všem svatebčanům za to, že přijeli a bavili se. Tedy doufám:-)

Nevěsta šaty, boty, doplňky, závoj - salon Delta, Chomutov
Ženich oblek - Blažek
Košile - na míru, salon Delor v Praze (také doporučuji)
Regata s vestou - OP Prostějov

miláčkové
Miláčkové