Vše by mělo vypuknout 26.6.2010
Obřad by měl být na romantické napodobenině zříceniny Janův Hrad, což je v Lednicko- Valtickém areálu.Vyfotíme se v zahradách Lednického zámku a hostina bude
v Kloboukách u Brna.

Srpen- domlouváme se na svatbě.

Září- oznamujeme tuto šťastnou novinu rodičům.
V hlavě se mi rodí spousta nápadů, jeden lepší než druhý....:o)))
-S mamkou jsem se byla podívat na šaty u paní Damborské v Brně. Úžasné- krásné šaty, milé paní- doporučuji.
-S přítelem jsme obhlédly Janův Hrad a pozjišťovaly drobnosti. Zatím nepřijímají na příští rok svatební termíny :o(( až v prosinci, takže nemůžu zatím nic závazně objednat.
-Domlouvala jsem se s pánem od cateringové firmy ohledně hostiny. Ti přijímají závazné objednávky až tak od ledna....prý je moc brzo- to mám všechno nechávat na skoro poslední chvíli až si vzpomenou všichni????

Prosinec- zamluvené svatební šaty od paní Damborské. Paní nás bude i fotit. -zakoupen oblek a boty pro ženicha (byla to docela makačka, chlapy jsou děsně vybíravý:)

Leden- zamluven Janův Hrad. Zamluvena catheringová firma. Zamluveny prostory na oslavu. Nakoupeny nějaké věci na výzdobu- vázy a svícinky.

Únor- došla mi objednaná korunka a náhrdelník. Koupeny lodičky. Na svatebním veletrhu jsem koupila zbývající dekoraci a vybrali jsme si prstýnky a ozamko. Bylo to docela vyčerpávající :o)

Březen- dostala jsem od mé družičky podvazek. Objednali jsme oznamka a zaplatili zálohu za prstýnky. Taky jsem absolvovala zkoušku šatů s botami a šperkami. Koupena konečně košile pro ženicha. Začínám intenzivně přemýšlet nad tím, jaký bude dort a můj účes.

Wedding-Countdowns