Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Elen a Radovan   svatební album

elroa  •  92 fotek  •  2. čer 2012, Lešná, Region Vsetín

Jaká byla svatba:

Svatba byla parádní, až na to, že strašně rychle utekla :( I když v pátek počasí moc nepřálo a my měli mít svatbu venku, bála jsem se, ale nakonec bylo v sobotu akorát, i když jsem se trošku botama bořila do hlíny :)
Měla jsem pár záchytných bodů, kdy jsem se ráno obudila, vrhla se na mě hned kadeřnice, protože s mojí hřívou (mám husté a dlouhé vlasy) ji čekalo spoustu práce, spolu s rodinou, kámoškama, a posléze s fotografem a kameramanem jsme se hned zezačátku hooodně nasmáli :) Účes byl hotov a přišla kosmetička, šup šup šup a bylo po malování a bylo na čase se nasoukat do šatů.... hmmm, včera nebyly tak těsné :-D Byla to chvilinka a přišel můj nastávající, trochu jsme si zapozovali venku a nebylo to snad ani možné a už se jelo na obřad. Nebyli bychom to my, kdybychom měli zpoždění a málem jsem na vlastní svatbu přijela pozdě :) Ptali se mě svatebčané, kde bude svatba - venku nebo v zámku ? Byla jsem domluvená s květinářkou, že uvidí podle počasí a vzhledem k tomu, že bylo každou chvilku jinak, nevěděla jsem, takže moje odpověď byla: Já nevím, kde se budu vdávavat :)) A úžasné zjištění bylo, že vše bylo nachystané venku, jupííí. Venku byla natáhnutá aparatura a hrálo se, co jsme si nachystali. Na začátek svatební pochod, pak Zlatovláska a nakonec "naše" píseň - Jilly Boel - Vienna. S taťuldou jsme si to užívali - ten příchod :) Ani jsem moc nevnímala, co nám tam říkali a už jsme si měli dát prstýnky. Už skoro manžel byl natolik zmaten, že nepoznal mou levou ruku, ale nakonec všechno dobře dopadlo :) Pak skvělé překvapení - holubci :) Nafotili jsme pár fotek a jelo se na hostinu. Všechno nádherně nachystané, venku lampiony, červený koberec, slavobrána - paráda. Jídlo bylo famózní (děkuji) spolu s předkrmem, skvělá práce. A byly tři hodiny, jejda :/ ... A byl tu první tanec a "naše" Mazzy Star ... Pak následovalo focení , byli jsme na nádraží a v parku a byl to skvělý nápad fotografa, čupr :) ... No a když jsme přijeli, čekalo na nás další překvapení - vystoupení orientálních tanečnic spolu s Shanti, ke které chodím tančit několik let a už současná "tchýně" mi to potajnu zamluvila :) No a už se připravoval raut, no jedna báseň. Nedalo se ani všechno vyzkoušet, i když oči mi přejížděly zprava doleva :))) Pak soutěž, u které jsme se teda nasmáli všichni :) a večer čekalo poslední překvapení dne - ohňostroj !!!!
Bylo pár věcí, které bych změnila, ale co je stoprocentní a bez chyb ? Možná se někomu poštěstí, to jo. Ale co bylo bylo, nezmění se to. A až na pár věcí, to byl úžasný den, který jsem si chtěla užít a užila :)))

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Přemek Jurča - Parádní spolupráce, skvělá domluva a komunikace. Velmi sympatický a milý člověk, který má spoustu nápadů pro originální fotky :) Doporučuju !
Kameraman Martin Balhar - Doporučuju, je to člověk na správném místě, taky skvělá spolupráce, byla sranda a samozřejmě skvěle odvedená práce.
Hudba Skupina Gaspary - Pepa Pončík a Šárka Tadesco - super dvojka, zahráli od každého něco, na parketě pořád někdo tančil, skvělá zábava, doporučuju !
Civilní obřad Park Lešná u Valašského Meziříčí - Velmi ochotní lidé, jak na obci v Lešné, tak na zámku v Lešné. Bylo vše skvěle připraveno, paráda !
Hostina Restaurace ŠAMAN ve Valašském Meziříčí - Absolutní paráda, není co dodat ! Všechno na 1 * :)
Svatební šaty Svatební salón Bella Valašské Meziříčí - Obě dvě paní v salonu jsou skvělé, superní domluva, milé, ochotné paní. Spoustu věcí mi půjčili, poradili, opravdu palec nahoru !
Make-up Marcela Vyroubalová Valašské Meziříčí - Marcelko, děkuju ! Bylo to úžasné !
Bižuterie Kamarádka Terezka - Děkuju moc, bylo to moc krásné ...
Účes Martina Modřínková Zubří - Parádní, a jakože s těmi mými hustými dlouhými vlasy to nebylo vůbec jednoduché :)
Dorty P. Holeňová - Úžasnéééé :)
None
7
None
None
2
None
None
1
None
None
1
None
None
1
None
None
None
1
None
None
None
None
1
None
None
1
None
1
None
None
None
1
None
None
1
None
1
None
None
None
2
None
1
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None