Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

elroa Neaktivní

Svatba byla 2. června 2012 Lešná, Region Vsetín  • 

  • Svatba byla parádní, až na to, že strašně rychle utekla :( I když v pátek počasí moc nepřálo a my měli mít svatbu venku, bála jsem se, ale nakonec bylo v sobotu akorát, i když jsem se trošku botama bořila do hlíny :)
    Měla jsem pár záchytných bodů, kdy jsem se ráno obudila, vrhla se na mě hned kadeřnice, protože s mojí hřívou (mám husté a dlouhé vlasy) ji čekalo spoustu práce, spolu s rodinou, kámoškama, a posléze s fotografem a kameramanem jsme se hned zezačátku hooodně nasmáli :) Účes byl hotov a přišla kosmetička, šup šup šup a bylo po malování a bylo na čase se nasoukat do šatů.... hmmm, včera nebyly tak těsné :-D Byla to chvilinka a přišel můj nastávající, trochu jsme si zapozovali venku a nebylo to snad ani možné a už se jelo na obřad. Nebyli bychom to my, kdybychom měli zpoždění a málem jsem na vlastní svatbu přijela pozdě :) Ptali se mě svatebčané, kde bude svatba - venku nebo v zámku ? Byla jsem domluvená s květinářkou, že uvidí podle počasí a vzhledem k tomu, že bylo každou chvilku jinak, nevěděla jsem, takže moje odpověď byla: Já nevím, kde se budu vdávavat :)) A úžasné zjištění bylo, že vše bylo nachystané venku, jupííí. Venku byla natáhnutá aparatura a hrálo se, co jsme si nachystali. Na začátek svatební pochod, pak Zlatovláska a nakonec "naše" píseň - Jilly Boel - Vienna. S taťuldou jsme si to užívali - ten příchod :) Ani jsem moc nevnímala, co nám tam říkali a už jsme si měli dát prstýnky. Už skoro manžel byl natolik zmaten, že nepoznal mou levou ruku, ale nakonec všechno dobře dopadlo :) Pak skvělé překvapení - holubci :) Nafotili jsme pár fotek a jelo se na hostinu. Všechno nádherně nachystané, venku lampiony, červený koberec, slavobrána - paráda. Jídlo bylo famózní (děkuji) spolu s předkrmem, skvělá práce. A byly tři hodiny, jejda :/ ... A byl tu první tanec a "naše" Mazzy Star ... Pak následovalo focení , byli jsme na nádraží a v parku a byl to skvělý nápad fotografa, čupr :) ... No a když jsme přijeli, čekalo na nás další překvapení - vystoupení orientálních tanečnic spolu s Shanti, ke které chodím tančit několik let a už současná "tchýně" mi to potajnu zamluvila :) No a už se připravoval raut, no jedna báseň. Nedalo se ani všechno vyzkoušet, i když oči mi přejížděly zprava doleva :))) Pak soutěž, u které jsme se teda nasmáli všichni :) a večer čekalo poslední překvapení dne - ohňostroj !!!!
    Bylo pár věcí, které bych změnila, ale co je stoprocentní a bez chyb ? Možná se někomu poštěstí, to jo. Ale co bylo bylo, nezmění se to. A až na pár věcí, to byl úžasný den, který jsem si chtěla užít a užila :)))
Elen a Radovan - 2. června 2012 - Lešná, Region Vsetín - 92 fotek
elroa
Elen Röhrerová Radovan Fusek
Registrace: září 2011
Bydliště: Zašová, Region Vsetín
Příspěvků: 4
Inzerátů: 0
O mně: Ahoj holky ! Jmenuji se Elen, letos jsem ostudovala vysokou školu, takže jsem opustila po 18-ti letech školní lavice, pracuji a s přítelem stavíme dům. Přítel se jmenuje Radovan a jsme spolu necelých 5 a půl let a na 2.6.2012 chystáme svatbu :)
Přátelé: 3