Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Eliška Pekárková a Radek Čermák   svatební album

ellye  •  50 fotek  •  7. čer 2010, v Praze ve Viničním Altánu, Region Praha

Jaká byla svatba:

Nejkrásnější na světě... jak jinak :)) Ale fakt to byla nádhera. Oba jsme si to strašně užili!!!! Asi i díky počasí. Ranní nervy vystřídala radost, štěstí, smích a neskutečná láska!! Počasí ještě ve čtvrtek vypadalo, že bez deštníků ani ránu a bála jsem se, abych se nebrodila k obřadu vodou a bahnem... ale přes noc se nějakým zvláštním způsobem vše změnilo na azuro. Asi fakt na objednávku. Ale začínám věřit v nadpřirozeno... prosila jsem k nebi všechny dušičky, který tam znám, ať pošlou ty mraky pryč. Díky dušičky :)))
Ráno blázinec, asi jako všude, kde je svatba, nervíky atd... cesta na obřad - to už byla nevěsta v klidu.. Pak ÚŽASNÉ fotcení před obřadem..
Samotný obřad byl super, snažila jsem se ho vychutnávat a hlavně neplakat. Hudba U2 mi ale podlomila kolena. Schody k oltáři OK :)) Řeč u obřadu nádherná, dojemná.. doufám, že to někdo točil :) Kamarádi a rodina nadšení, bylo jich asi 100. Dolehlo to na mě při gratulacích, kapesníček v pohotovosti :) A pak už jen štestí, radost a žádné nervíky.. jen uvolňující focení před obědem. Hostina i večírek Na Korábě... luxus. Měli jsme připravený program a všichni se moc bavili (tedy doufám:)) Svatební dekorace super, svatební noviny měly úspěch, tombola :))), vtipný první tanec seskládaný z notoricky známých pecek ala Hříšný tanec, Makarena aj.. vypouštění 20ti lampionů štěstí, házení kytky mezi svobodné.. No prostě super, nikdo se neopil do nějaké extrémní opice.. Tančilo se, popíjelo a hlavně jedlo. Pokořen mýtus, že svatební noc není :))))))))))))))))))))))))))))))

Všechny dodavatele tímto doporučuji.

Obřad - Gröbovka-Viniční altán - nádherné prostředí, není co vytknout, bylo azuro, o tomu dodalo tu správnou atmosféru. Super ozvučené
Hostina + večírek + svatební noc - Restaurace a Kemp Na Korábě. U samotné akce není absolutně co vytknout. Při organizování malé nejasnosti, které se vyřešily. Jinak v den D byl servis, organizace, dekorace, jídlo, Mojito... vše dokonalé. Super místo pro vypouštění lampiónů. A v neposlední řadě účet za celou akci, který mě trochu pobavil, počítali jsme o dost víc. Takže 100% doporučuji, terasa pro 60 lidí+vedlejší zahrádka pro cca 60 dalších nemá chybu.
Děkuji Jolaně za nááádhernou dekoraci a pánům Jarošům za vše ostatní... a mladému panu číšníkovi za super servis, který poskytoval všem našim svatebčanům. Díky VÁM VŠEM!!!

Sladký servis - 3 patrový dort, koláčky, minideserty - OÚ Chabařovická. Luxus nejen na oko, ale i chuť. Mňam!! Dort byl přesně podle fotky, díky paní Nováková!!!

Květinový servis - úžasná květinářka Lucka, známá mých známých. Věděla jsem, že umí hodně, ale to, co předvedla s naší výzdobou, to nemělo jedinou chybu. Dostala mě nejen přístupem, ale i originalitou, kterou jsem vyžadovala. Původně měli být v květinách ostružiny, ale neklaply - nevadí - byl ječmen :)) Kytice na auto - neskutečně krásná a originální!!! Cena komplet absolutně neuvěřiletná!!!!! Lucko díky

A teď konečně nevěsta

Účes - nejúžasnější kadeřnice co znám - Ivetka Sieglová, kadeřnictví MARIVET P-3. Je originální a má správné oko, narovinu řekne, co ne a co ano. Je velice kreativní a tvárná. A moooc šikovná. Ivetko děkuji a omlouvám za ranní nervy. Kytičky do vlasů připravila perfektně květinářka a Ivetka je jen správně umístila do svěle umotaného účesu, který vydržel až do večera vč. kytiček. Díííky Ivet!!!

Líčení - stejně úžasná kosmetička Míša Štěrbová, svělý salon Rapa Nui P-3. Míša umí opravdu veliké věci. V den D nalíčí i u mé kadeřnice Ivety, je to salon kousek od ní. Míša + Iveta ze mě udělaly princeznu. je to svěle vyladěná dvojka :)))Líčení bylo jemné a přesto výrazné, nepůsobilo zmalovaně :)) Díky Míšo a těším se zase na depilaci :)))

Nehty - šikovná manikérka Martina Hořínová salon Rapa Nui, má spoustu originálních nápadů, ani nevíte, který vybrat. Paráda, díky Martino

Hudba - vlastní mix, + kdyby nebyla pomoc kamarádky a kolegyně v jedné osobě Gabči Bednářové, tak asi večer netančíme

Zábava večer - opět Gabča, neocenitelná pomoc s choreografií a přípravou ženicha a nevěsty na vtipný první tanec, hudba U2 na obřad a light CD na oběd.. , pomoc s novinama a jinýma výmyslama něvěsty detailisty :))

Psychická podpora - kamarádka Ivanka, pomoc se vším ostatním - je toho moc, takže jen DÍKY IVANKO za vše, co jsi pro mě dělala a gratuluji k chycení mé kytky.. takže do roka a do dne pani :) A promiň, že jsem v nervech byla lehce nepříjemná. Díky za vyřešení šatiček a omlouvám se, že ti to tak zkazilo náladu. Jsi moje Ivanka, náhradní maminka :)))))

Líbánky - rychlovíkend v Resortu sv. Kateřina v Počátkách. BOMBA!!! V lese mezi jezírkama bez signálu a TV a všeho všedního. Jen mi dva a naše láska a všude absolutní klid. Personál a celý Rasort nemá chybu!! Každá z vás by si toto měla dopřát po svatebním shonu!!

Svatební cesta - odlet 16.6. na Lefkádu - známe to tam, jedem na jistotu :)

tak a teď to nej...
FOTOGRAFKA - fotila nás nejúžasnější Lenička Seničová - nevím, co dodat, fotky jsou v albu. Je to svělá bytost, vstřícná, ochotná, hodná, milá, příjemná, skvělá. Kdybych měla znova vybírat fotografku, vím, na koho se obrátit. Ona je fakt úžasná a její nápady při focení jsou k nezaplacení. Fotky jsou jediný materiál, který zbyde ze svatby... Takže fotky mají stát za to. A my máme krásnou vzpomínku.. a focení s Lenkou je pro nás oba jedním z nejsilnějších zážitků celé svatby. Její obětavá práce stojí za to a výsledek práce je úchvatný. Leni díky ještě jednou, byl to zážitek!!!!

Šaty nevěsta - svatební studio Venessis. Byly to nejkrásnější šaty, které jsem viděla a zkoušela, padli mi hned při první zkoušce.
Během všech zkoušek až do dne D perfektní, profisionální přístup. Šatičky nádherné, čisté, voňavé, veliký výběr za neskutečné ceny!! Bohužel vznikl dost veliký problém při vracení šatů, na šatech byl v místě, kde jsem si je držela, flek, zřejmě od mastné ruky - 5 minut před odjezdem na líbánky mi volali, že je to neidentifikovatelná skvrna a bude nutný odkup, pokud se to nevypere atd... hooodně nepříjmený a docela to pokazilo líbánky. Takže bacha na skvrny. Já se 100x ptala na mastnostu, víno a čokoládu a vše se zdálo být OK. Ale pak najednou toto - běžná skvrna a problém. Nakonec vše vyřešeno, vypráno, takže mi spadl kámen, nerada bych zničila tak nádherné šaty. Takže salon doporučuji i přes malé problémy, pozor však při vrácení šatů a nenechte si zkazit líbánky jako já. Jinak jsoutam holky fakt skvělý!!!!
Oblek ženich - také Venesis - super :)
Šatičky pro družiky - opět Venesis, jedny dokonce ušity na míru pro minidružičku, aby měly obě holky stejné (měli tam velikost jen tu tu tříletou a na roční stejné neměli, ušili nádherné pohodlné šatičky.

Prstýnky - zlatnictví Počátky (Vysočina), jezdíme tam na chaloupku. Máme na tyto místa vzpomínky - naše první randění :)) a teď prstýnky.... nejen, že byly o dost levnější než v Praze, ale vštřícně a ochotně nám pomohli vybrat a zhotovení bylo bleskové.

Šperky - náušnice dárek od kámošky Ivanky - kolekce Swarovski pro Pietro Filipi
Náhrdelník zapůjčen od Ivanky ze stejné kolekce šperků.

Boty nevěsta - Humanic
Boty ženich - Deichman
Kravata - OP Prostějov
Košile - Košile OC Chodov
Šatičky na převlečení - krámek, jehož název nevím, rychlá koupě - zahlédla za výlohou, vběhla do krámu, zkusila, koupila, odešla. Tramvajová zastávka Štěpánská v Praze

Na naší svatbě se vše v prvních fázích nějak nedařilo - ale nějakým zvláštním způsobem se vše v dobré obrátilo. Uffffffff.

Děkuji Aleně, za svělou organizaci doma při setkání rodin. Sice se skoro nic ze zásob nevypilo a nesnědlo... Ale zase máme narvaný mrazáky a pití minimálně do Vánoc :)) Díky

u vily
U vily
u zdi dole
U zdi dole
u zdi dole
U zdi dole
altan
Altan
altan
Altan
mezi altanem a obchvatem schoduu
Mezi altanem a obchvatem schoduu
u vily
U vily
u vily
U vily
u vily
U vily
u vily
U vily
u vily
U vily
u vily
U vily
u vily
U vily
mezi altanem a obchvatem
Mezi altanem a obchvatem
Na Korabe
Na Korabe
u vily
U vily
u vily
U vily
vinice
Vinice
vinice
Vinice
dole u zdi
Dole u zdi
cestou spodem kolem zdi
Cestou spodem kolem zdi
dole u zdi
Dole u zdi
dole u zdi
Dole u zdi
dole u zdi
Dole u zdi
Na Korabe
Na Korabe
Na Korabe
Na Korabe
Na Korabe
Na Korabe
Na Korabe
1Na Korabe
Na Korabe
Na Korabe
Na Korabe
Na Korabe
Na Korabe
Na Korabe
Na Korabe
Na Korabe
u vily
U vily
u vily
U vily