Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

ellye Neaktivní

Svatba byla 4. června 2010 v Praze ve Viničním Altánu, Region Praha  • 

  • Nejkrásnější na světě... jak jinak :)) Ale fakt to byla nádhera. Oba jsme si to strašně užili!!!! Asi i díky počasí. Ranní nervy vystřídala radost, štěstí, smích a neskutečná láska!! Počasí ještě ve čtvrtek vypadalo, že bez deštníků ani ránu a bála jsem se, abych se nebrodila k obřadu vodou a bahnem... ale přes noc se nějakým zvláštním způsobem vše změnilo na azuro. Asi fakt na objednávku. Ale začínám věřit v nadpřirozeno... prosila jsem k nebi všechny dušičky, který tam znám, ať pošlou ty mraky pryč. Díky dušičky :)))
    Ráno blázinec, asi jako všude, kde je svatba, nervíky atd... cesta na obřad - to už byla nevěsta v klidu.. Pak ÚŽASNÉ fotcení před obřadem..
    Samotný obřad byl super, snažila jsem se ho vychutnávat a hlavně neplakat. Hudba U2 mi ale podlomila kolena. Schody k oltáři OK :)) Řeč u obřadu nádherná, dojemná.. doufám, že to někdo točil :) Kamarádi a rodina nadšení, bylo jich asi 100. Dolehlo to na mě při gratulacích, kapesníček v pohotovosti :) A pak už jen štestí, radost a žádné nervíky.. jen uvolňující focení před obědem. Hostina i večírek Na Korábě... luxus. Měli jsme připravený program a všichni se moc bavili (tedy doufám:)) Svatební dekorace super, svatební noviny měly úspěch, tombola :))), vtipný první tanec seskládaný z notoricky známých pecek ala Hříšný tanec, Makarena aj.. vypouštění 20ti lampionů štěstí, házení kytky mezi svobodné.. No prostě super, nikdo se neopil do nějaké extrémní opice.. Tančilo se, popíjelo a hlavně jedlo. Pokořen mýtus, že svatební noc není :))))))))))))))))))))))))))))))
Eliška Pekárková a Radek Čermák - 4. června 2010 - v Praze ve Viničním Altánu, Region Praha - 50 fotek
ellye
Eliška Pekárková Radek Čermák
Registrace: říjen 2009
Bydliště: Region Praha
Příspěvků: 212
Inzerátů: 0
Přátelé: 0