17. 9. 2005 jsme se zúčastnili "neuvěřitelně poučného" semináře Vesmírných lidí v Brně. Následoval přesun do hospody a zjištění, že je málo židlí. Já, jako nejlehčí účastník, jsem se nabídla, že si klidně někomu sednu na klín...

... 1. 12. 2005 jsme spolu začali bydlet (trochu z nouze ctnost)...

... 10. 1. 2006 jsme se dohodli, že se teda vezmeme. Kdy bylo stanoveno datum 7. 7. 2007, si bohužel přesně nepamatujeme. Místo, ves, kde jsem vyrůstala, ale bylo jasné hned. Svatba bude malinká, celkem 20 lidí včetně fotografa. Rozhodně se chceme vyhnout tradicím jako vzájemné krmení polívkou, rozbíjení nádobí nebo pohazování poživatinami (rýže a spol). Večer pak bude grilovačka.

Tak se nám to pomalu ale jistě krátí, za půl roku bude svatba. Šaty nemám, boty už vůbec ne, restauraci nemáme 100% vybranou... no je to zatím sranda. Nejlíp je zatím vybavenej ženich, ten už má oblek.

konec ledna - máme už jasno v prstýnkách, objednáme po návratu z USA. Jen si tak uvědomuju, že oznámka padnou komplet na mě. No, neva.

konec března - hurá, konečně to vypadá, že bych mohla mít vybraný šaty. V albu nebudou, aspoň zatím, protože Lišák je moc zvědavej ;) edit 24. 3. 2007: zaplacena záloha za šaty, hurááá, mam to z krku :)

duben - oznámka jsou z větší části hotový i rozdaný. Vybírám bižuterii, líčení a další drobnosti. Je zajištěnej dort a víno na večerní grilování. Je zamluvená restaurace, ladíme menu.

16. 5. botičky za 600 :-)

2. 6. 2007 - Lišáková začíná být nedočkavá a chtěla bych už mít všechno doma připravený. Lišák se vrátí pozítří, jupí! A pak hned objednat ty prstýnky, na ty se moooc těšim :-)

5. 6. 2007 - Lišák je doma a vrhli jsme se na svatební nezbytnosti. Konečně jsme objednali ty prstýnky (budou 19. 6.) a podařilo se sehnat i košili do obleku (ten jsme koupili už loni v červenci). Za 700, krásná obleková... fešáka je možný si prohlídnout dole na fotce :-)

9. 6. 2007 - sice jsme přišli o předsvatební frašku v brněnském Mahenově divadle (Taková ženská na krku), ale podařilo se zařídit spousta jiných věcí. Je domuvený menu v restauraci, parkování u restaurace i kyti. Šokovalo mě, že v původně vyhlídnutým květinářství budou mít celý týden před takhle frekventovaným datem volno. Naštěstí se podařilo sehnat pak jinde. Málem jsem měla domluvenou i kadeřnici, ale slečna se nějak neobtěžovala na zkoušku přijet, omluvit ani zvednout telefon, tak to holt asi budu muset pořešit nějak sama. Jinak je domluvený s rodičema jídlo na večer i ubytování... prostě asi už všechno důležitý. O víkendu taky proběhnul pokus drahého zbavit se mě, a to při bílení kaple :-D Před letícím kýblem s vápnem jsem ale naštěstí stihla dostatečně rychle uskočit, takže mě to jen nahodilo :-) Třeba se to povede příště :-D

11. 6. 2007 - Mia design s týdenním předstihem poslali objednanou bižuterii a skleničky, tak ještě uvidíme, jak to dopadlo (a jak to doručí naše úžasná Česká pošta). *edit* dneska večer se nám podařilo sehnat boty pro Lišáka, hurá! Za 800, celkem se nám to vede. Nakonec nás spasil Humanic :-)

13. 6. 2007 - s týdenním předstihem máme prsteny

14. 6. 2007 - doručeny slavnostní skleničky (nerozbité!), moje bižuterie a spousta odpadu ze skartovačky jako vystýlka, aby to ani pošta nerozbila. Bižu vypadá sice malinko jinak, než jsem si představovala, ale je to pěkný :-)

15. 6. 2007 se konečně podařilo sehnat skleněnou mističku na prstýnky. Nečekané, navíc je za 10 Kč :-)

22. 6. 2007 - hurá, mám kadeřnici!

2. 7. 2007 - neuvěřitelné se stává skutečností: mám kosmetičku, dekorace na stoly v restauraci a dokonce už i šaty doma. Zítra ještě pedikúra (na tu se fakt těšim, malý rozmazlení před úklidem kaple), pozítří kadeřník a jedem! :-)