Tak něják začínáme hledat co a jak a kdy a za kolik. Zatim jsem z toho dost vykulená.

Už máme termín. 19. 6. 2010. Ale byla to fuška dát dohromady termín hostiny a kostela. Člověk by nevěřil, co vše se musí zařídit a kolik vše stojí peněz....... Ale určitě to zvládneme. Ještě že jsou tyto stránky, člověk se může inspirovat.
Už mám botičky, šaty, závoj, šperky, prstýnky jso una cestě.
Vymýšlím dekorace na auta a stoly.........
6. 2. 2010 - už máme snubáky. Ale nepodařilo se mi je vyfotit:-( Vytvořila jsem jmenovku pro ženicha a nevěstu a dekoraci na ženichovo auto.......
Koupili jsme oblek, košili a kravatu pro ženicha (Břeclav). Máme tmavou a světlou variantu.
25. 3. odsouhlasen návrh svatebního oznámení a jde do tiskárny. Přišla kopie křestního listu pro faru a vyplnili jsme papíry pro matriku. Pokračujeme v přípravě s panem farářem. Je to bezva chlápek:-) Objednala jsem se na make-up a do kadeřnictví. I na zkoušku. Tak uvidíme jak to dopadne:-)
4/10 - huraaaaaa. Ženich si koupil boty k obleku. Konečně jsme sehnali něco bez těch příšerných špic. Sehnal i pásek. Já pořád nemám šaty a botky na převlečení a přezutí. Na Matrice v Líšni velmi nepříjemná dáma úřednice.
Tak jsem absolvovala zkoušku účesu a make-upu. No tak make-up by šel, co taky s tím ksichtíkem udělat, že:-) Ale vlasy mám pocit, že jsou zmršené. Myslím, že to ještě na poslední chvíli změním. Kadeřnice sice měla obrázek, ale výsledek je přesně to co nechci - květák na hlavě. Ach jo. Tak uvidíme.
Šaty na převlečení jsem definitivně zavrhla. Koupila jsem sukni a halenku. šmitec.
V restauraci vše zařízeno. Hurá.
Fotograf domluven - podrobnosti.
Finišujem v kostele s přípravama, pan farář je zlatej:-)
DJ musíme ještě poslat play list. Snad už to bude vše.
Počasí je hnusné, tak doufám, že na půlku června se to nějak vyvrbí lépe. Taky ta sopka mohla bouchnout jindy:-) Nebo třeba vůbec:-)
Dneska jsem absolvovala generálku šatů. Dvě hodiny špendlení............ Nožičky moje.......... Snad to bude dobré a ženich bude spokojený.