Ahoj všichni, ani nevím, jakým způsobem jsem došla na tyto stránky, ale jsem moc ráda.Pomale objevuji všechny klady "beremese" a díky Vaším příspěvkům si pomale dotvářím představu dne "D", aby byl pro mne a mé nejbližší, co nejpříjemnější a plný nezapomenutelných zážitků.
Každy je napnutý, ale je hezké, že se po dotaze najde vždy dobrá duše, která poradí:-).
Děkuji. Nebo něco nabídne.I já ráda pomohu a mám z toho příjemný pocit.Málokdo si nepřizná, že je nervózní, unavený, vyčerpaný, uštvaný, ...ale šťastný.
- v den mých narozenin 23.1.2009, jsme se zasnoubili, Petr mi chtěl koupit zásnubní prsten, ale já jsem chtěla raději přeskáče :-) šílené, že?Zvolila si je proto, že mám prstýnky téměř na všech prstech a hlavně ten nejkrásnější dostanu už brzy :-) 8.8.2009

- 3.3. 2009 jsem si vybírala šaty, paní byla moc milá, cítila jsem se tam příjemně

- v patek 13.3. 09 jdu zaplatit zálohu za vybrané šaty, poladit detily a vybrat šaty pro mé družičky, hlavně pro moji dcerušku.

- 10.3. jsme připravili slavnostní večeři a prozradili naše tajemství mamince od Petra, už je to venku!!!

- v pátek 13. jsem navštívila další salóny a objevila šaty, ktré mi pěkně seděli, ale byly smetanové, vždy jsem chtěla bílé, teď hodně váhám.

- taky jsem stihla tento den zadat tisk našich oznámení, za týden bychom je měli mít už doma
hotové byli za 4 dny, to byla rychlost :AMIN Brno

-15. května si půjdem vyzvednou snubní prsteny, jsem ráda, že jsme se rozhodli jít tak brzy, původně jsme výrobu chtěli řešit až květen, červen a to by se možná ani nestihlo, zakázku jsme zadávali 17.3.09

- teď pokukuji po materiálu na výzdobu stolu:-)

6.4.2009 jsem moji družičce definitivně zamluvila šaty, které si sama vybrala, oblékla si je rozběhla se a zakopla...a ty byly naprosto nejskvělejší.Co bychom pro naše sluníčko neudělali:-)