Ahojte lidičky, když jsem objevila tyhle stránky, strašně se mi zalíbily. Je to super nápad uložit si tady nejen svatební fotky, ale také možnost udělat si album z příprav, ne jedno album mě inspirovalo a tak jsem se rozhodla přidat se k vám všem ostatním a dát sem pár fotek z příprav, které možná pomohou zase ostatním budoucím nevěstám :)
Svatební šaty jsem si vypůjčila v Orlové v jednom krásném salónku :) je to v rodinném baráčku, vlastní ho mladá paní, velice příjemná, super.Cena: 4.900,- (k nim jsou i rukavičky, závoj a korunka zdrama).
Svatební oblek jsme koupili v Polsku i košili a kravatu. Cena: 2.300,- Košile 310,- a kravata 170,-.
Botičky jsem koupila v Prioru v Orlové, byla zrovna výpodej, takže stály po slevě 200,-!!
Náhrdelník taky v Prioru v Orlové, taky zrovna akce, stál 110,-.
Voničky jsem si vyrobila sama, jen jsem koupila takovou zelenou rostlinu (umělou), nastříhala na menší části a uvázala mašličku. A taky jsem koupila svazek kytiček, nastříhala a zase uvázala (pro rodiče a svědky).
Kartičky na zasedací pořádek jsem taky vyrobila sama, obrázky našla na netu a vytvořila ve wordu, vytiskla na fotopapír.
Oznámení jsme si objednali přes internet s vyšlo zhruba na 30,-. Nejdřív nám přišla korektura mailem, než šla do tisku. Taky dobrá spolupráce.
Samodržíčí silonky jsem pořádila v textilu v Orlové za 150,-, kvalitní, prý pohodlné a fakt drží, uvdíme :)