Po 4 letech vztahu a zároveň společného soužití jsem byla požádána o ruku ... tak pomalu chystám vše vysněné na ten velký den :)
Strašně ráda bych si splnila všechny mé svatební sny ... a proto se snažím ze všech sil vše poshánět tak, abych byla vysněně spokojená :)

Svatba bude bílo-růžovo-šedá záležitost :) Je až k smíchu, jak se člověku mění postupem času vkus a stylové přesvědčení. Není to tak dávno, kdy jsem si byla stoprocentně jistá, že princeznovská korunka je přesně to pravé, šaty co nejvíce nazdobené, nejlépe s vlečkou 4 metry dozadu, a kytka jedině z amarylisů ... A dnes? Šaty spíše obyčejnějšího rázu, kytka jedině z frézií plus cosi k tomu, ve vlasech jen kvítka a růžová svatba? Ještě nedávno by to u mě vyvolalo ťukání si na čelo ....

Termín svatby vzešel z volných termínů mé vysněné paní fotografky - Zuzky Scharf :) A pak teprve proběhlo výběrové řízení na nejhezčí volný termín :) A tak tu máme 24.6.2011 - spokojenost na všech stranách..

Svatební obřad proběhne na hradě Potštejn, hostina je zatím v jednání ... rozhodla jsem se, že si uděláme tak trochu netradiční svatbu - obřad bude odpoledne, "slavnostní" snídani i oběd vynecháme, po obřadu bude velký raut, kde si každý najde to své. Celé dopoledne bych si chtěla v klidu (což je pouze zbožné přání, a zcela jistě vím, že to tak nebude :) ) užít a všemi přípravami projít vyspalá jak jinak než dorůžova :)

Tak došlo na výběr snubních prstenů ... byl to boj! Jakmile máte možnost výběru z více jak dvou plat prstýnků, tak je zle :) Opravdu můžu doporučit zlatnictví Lukáš Rýdl na Malé Straně v Praze, profesionální přístup, příjemné ceny, velký výběr a ochota!!
A rada pro nastávající hledačky prstýnků - nikdy nevybírejte podle obrázků, realita většinou zklame a nakonec vyberete kroužky, které na netu vypadají chudě a ušmudlaně, ale v reálu naprosto úchvatně a luxusně (viz naše kroužky)!!

Táák, a máme za sebou dvoje zkoušení šatů ... čekala jsem větší vypětí sil, nakonec to dopadlo skvěle! Spokojenost na všech stranách ;)

Už se nám to blíží ... za 8 dní se vdávám a když vidím ty zmatky okolo, tak musím uznat, že jsem nic takového nečekala. Myslela jsem, že těch pár nápadů mi bohatě vystačí na celou realizaci. No, to jsem moc nevychytala ... do půl roku před svatbou byl klid, na vše bylo pořád dost času, teď mám posledních 7 dní a v duchu si nadávám, že jsem sebou nehodila mnohem dřív. Člověk by ani neřekl, kolik práce dá sestavit časový plán svatebního dne, nejlépe ve dvou variantách - slunce x déšť. Takže tímto děkuji své mamině, která tohle svatební břímě převzala na sebe :)

Závěrem ... už vím, že si určitě svatební den neužiju v naprostém klidu a bez stresu, jak jsem si bláhově ještě nedávno myslela. Budu podvědomě připravena na kdejakou pohromu v podobě špatného počasí, zpozdění oddávajícího, přes předčasně roztržené šaty, uschlé kytky nebo ztracené prstýnky :)

Tak tfuj tfuj tfuj, snad to vyjde na jedničku ............... nám všem! ;)