Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Ivana a Lukáš   svatební album

dzavanka  •  27 fotek  •  24. čer 2011, hrad Potštejn, Region Rychnov nad Kněžnou

Jaká byla svatba:

Celá svatba proběhla tak rychle, že s odstupem času přemýšlím, jestli jsem si ji vůbec řádně vychutnala :)

Mohu doporučit všechny, co se na naší svatbě podíleli, a to 100%! Velká ochota, vstřícnost a velká dávka pochopení :)

Místo konání - hrad Potštejn, Královéhradecký kraj - úžasné místo, paní kastelánka velmi vstřícná, po předchozí domluvě lze místnost upravit a vyzdobit dle vlastních představ .. a krom toho, spousta možností na focení.

Hostina - Restaurace Via Ironia Vysoké Mýto - nádherné prostředí, profesionální a zároveň přátelský přístup ... pro ty, kteří hledají na svatební hostinu luxusnější prostředí za opravdu přijatelné ceny.

Hudba - duo Limonádový Joe - naprostá spokojenost, Joeové celý večer až do jedné do rána hráli jako o život, zahrají téměř vše z country, dechovky, českého rocku,... Jsem ráda, že jsme nakonec zvolili variantu živé hudby, díky kapele byla večerní atmosféra skvělá :)

Květiny - paní Páralová, Rychnov nad Kněžnou - veškerá květinová výzdoba byla ukázková, nebylo účastníka svatby, který by na účet květin nepěl chválu a obdiv.

Účes - Stáňa Zeiplová, Rychnov nad Kněžnou - účes sklidil velký ohlas, finální variantu jsme daly dohromady den před svatbou a myslím, že lépe to dopadnou nemohlo;)

Líčení - Světlanka Mihulka Jaurová, Doudleby nad Orlicí - i přes mé počáteční protesty ohledně barevnosti líčení to dopadlo nad mé očekávání a moc děkuji Světlance, že mě přesvědčila. Prostě na jedničku!

Fotograf - naprosto úžasná Zuzka Scharf - focení bylo tak přirozené, nenucené, oba jsme si jej užili a není den, kdy bych si fotky neprohlížela se slastným úsměvem na rtech a závěrečným povzdechem :))

Prstýnky - Lukáš Rýdl, Praha - chvála viz Album příprav :)

Šaty nevěsty - salon Nevěsta, Praha 5 - velký výběr šatů, velmi příjemný personál, cena odpovídá kvalitě, doporučuji :)

Oblek ženicha - Blažek, OC Futurum HK - s přesnou představou tam nepochodíte, na můj vkus malý výběr, ale i tak se zadařilo koupit oblek, vestu jsme pořídili v Sunset Suits, takže nakonec splněny mé představy;)

Dort - Cukrárna Valachová, Žamberk - na základě recenzí mohu 100% doporučit (nevím jak se to stalo, ale nestihla jsem dort ochutnat, na vlastní svatbě nevídané :) ), dorty byly výborné, svatební dort předčil očekávání ;)
None
None
None
None
4
None
None
None
None
5
None
7
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
3
None
None
None
None
None