Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

dzavanka Neaktivní

Svatba byla 24. června 2011 hrad Potštejn, Region Rychnov nad Kněžnou  • 

 • Celá svatba proběhla tak rychle, že s odstupem času přemýšlím, jestli jsem si ji vůbec řádně vychutnala :)

  Mohu doporučit všechny, co se na naší svatbě podíleli, a to 100%! Velká ochota, vstřícnost a velká dávka pochopení :)

  Místo konání - hrad Potštejn, Královéhradecký kraj - úžasné místo, paní kastelánka velmi vstřícná, po předchozí domluvě lze místnost upravit a vyzdobit dle vlastních představ .. a krom toho, spousta možností na focení.

  Hostina - Restaurace Via Ironia Vysoké Mýto - nádherné prostředí, profesionální a zároveň přátelský přístup ... pro ty, kteří hledají na svatební hostinu luxusnější prostředí za opravdu přijatelné ceny.

  Hudba - duo Limonádový Joe - naprostá spokojenost, Joeové celý večer až do jedné do rána hráli jako o život, zahrají téměř vše z country, dechovky, českého rocku,... Jsem ráda, že jsme nakonec zvolili variantu živé hudby, díky kapele byla večerní atmosféra skvělá :)

  Květiny - paní Páralová, Rychnov nad Kněžnou - veškerá květinová výzdoba byla ukázková, nebylo účastníka svatby, který by na účet květin nepěl chválu a obdiv.

  Účes - Stáňa Zeiplová, Rychnov nad Kněžnou - účes sklidil velký ohlas, finální variantu jsme daly dohromady den před svatbou a myslím, že lépe to dopadnou nemohlo;)

  Líčení - Světlanka Mihulka Jaurová, Doudleby nad Orlicí - i přes mé počáteční protesty ohledně barevnosti líčení to dopadlo nad mé očekávání a moc děkuji Světlance, že mě přesvědčila. Prostě na jedničku!

  Fotograf - naprosto úžasná Zuzka Scharf - focení bylo tak přirozené, nenucené, oba jsme si jej užili a není den, kdy bych si fotky neprohlížela se slastným úsměvem na rtech a závěrečným povzdechem :))

  Prstýnky - Lukáš Rýdl, Praha - chvála viz Album příprav :)

  Šaty nevěsty - salon Nevěsta, Praha 5 - velký výběr šatů, velmi příjemný personál, cena odpovídá kvalitě, doporučuji :)

  Oblek ženicha - Blažek, OC Futurum HK - s přesnou představou tam nepochodíte, na můj vkus malý výběr, ale i tak se zadařilo koupit oblek, vestu jsme pořídili v Sunset Suits, takže nakonec splněny mé představy;)

  Dort - Cukrárna Valachová, Žamberk - na základě recenzí mohu 100% doporučit (nevím jak se to stalo, ale nestihla jsem dort ochutnat, na vlastní svatbě nevídané :) ), dorty byly výborné, svatební dort předčil očekávání ;)
Ivana a Lukáš - 24. června 2011 - hrad Potštejn, Region Rychnov nad Kněžnou - 27 fotek
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!

... proti proudu aneb boj proti tradicím a slušnosti (Článek)

Zdravím všechny aktuální nevěsty, budoucí nevěsty, manželky ......

dzavanka
Ivana - 35 r. Lukáš - 40 r.
Registrace: červen 2010
Příspěvků: 0
Inzerátů: 0
Přátelé: 2
Líbí se mi tyto fotoblogy (3)