Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Pavla Duschanková a Jan Birkner   svatební album

duschankova  •  17 fotek  •  25. dub 2009, v Českých Budějovicích, Region České Budějovice

Jaká byla svatba:

Seznamili jsme se 24.9 2005, zasnoubili jsme se 14.2 2007 a vzali jsme 25.4 2009.

Náše svatba byla prostě úžasná, dokonalá,senzační a nejhezčí jakou jsme si mohli jen přát. Vždycky jsem toužila mít svatební šaty jako z pohádky, aby měli dlouhou vlečku krásně zdobené no prostě, aby až mě ženich uvidí NEUVĚŘÍ, že vidí právě mě :-). Počasí, které se probudilo do 25.dubna bylo nádherné. Od samého rána svítilo sluníčko a nebe bylo bez mráčku. Vzbudila jsem se v 6.15 a šla jsem oznámit mému nastávajícímu, že se dnes žení :-) Ráno bylo jako každé jiné osprchovala jsem se, vlasy jsem si připravila ke svatebnímu účesu, namalovala se, celá jsem se upravila a vyrazila na snídani. V 7.45 přijela moje sestřička a svědek v jedné osobě se svým přítelem a o chvíli později jsme s mým tatkou jeli ke kamarádce pro obložené mísy, které byly výborné!!!!!! Při příjezdu domů už u baráku vyhrávali muzikanti. Pomalu jsem se začala připravovat a oblékat do svatebních šatů doladit ještě účes, líčení a s družičkou se z nás postupně začali stávat princezny :-) nervozita stoupala, ale všechno bylo o.k :-). Všichni svatebčané se sešli po 10hodině, dozdobili se auta a v 11.15 jsem se šla ukázat rodině a ženichovi. Udělalo se pár fotek ještě Pája za svobodna a v 11.20 jsme se začali připravovat do aut a o chvíli se vyrazilo. Jako svatební vůz jsme měli Tatru 613, která je také vidět na fotkách. Při cestě na radnici to vypadalo, že tam nikdy nedojedem tolik jsem se těšila a ono pořád ne a ne tam být. Na náměstí jsme troubili jako o život všichni se koukali a ja byla celá vysmátá :-). No a obřad byl moc krásný užívali jsem si focení paní byla moc šikovná koneckonců posuďte sami :-). Na oběd jsme přijeli vyhladovělý a žíznivý :-) že do nás knedlíčková padala jako do studny :-) Celé odpoledne bylo překrásné kapela vyhrávala a my byli ti nejštastnější manželé pod sluncem. V 19hodin kdy jsem opouštěli restauraci jsem byla mrtvá :-) nasmáli jsem se, ale i pláč se v našich očích objevil, ale nikdy na ten den nezapomenu. Těď když vidím svatbu vyhrknou mi slzy do očí a vzpomenu si, jak krásný byl náš svatební den :-) ......

Velice dobrou zkušenost mám se svatebním salonem Amelie. Paní byla velice milá a ochotná se vším poradila a opravdu sympatická.

Květiny jsme měli objednané u jedné z prodejen Flamengo a též jsem byli velice spokojeni co se týče financí tak čerstvosti květin.

Nějaké cukroví a svatební dort, jsem měli objednané u paní cukrářky z Branišova u Českých Budějovic. Hodně jsme ho, ale také napekli s mojí maminkou a svatební koláčky byli výtečné bylo jich 750ks :-) . Veškeré cukroví se podařilo a svatebčanům moc chutnalo.

Oběd byl v hospodě ve Vidově a musím říct, že jsem byla mile překvapná, jak moc krásně nám připravily svatební tabuli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oběd byl výborný velké a chutné porce všem doporučuji!!!

svatebni auto Tatra 613
Svatebni auto Tatra 613
Nase jedna z nejhezcich fotek nasi svatby.....
Nase jedna z nejhezcich fotek nasi svatby.....