coverphoto
Neaktivní

dovadosa

Dominika Sav  /  30 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 3. led 2017
bydlí v městě Praha
Info o svatbe
Svatba byla 7. 7. 2017
1100
od svatby
Aktivita
10 příspěvků ve fotoblozích
0 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +114
Svatební album
Dominika a Dominik
7. 7. 2017 Česká Lípa | 118 fotek
hudba
Láďa Málek - Pan kytarista se pro nás naučil dvě písně mimo repertoár, navíc hezky zpívá. Doporučuji, je to příjemný a spolehlivý člověk.
šaty pro družičky
Mango
doplňky nevěsty
Magaela fler.cz - Dva týdny před svatbou jsem se rozhodla pro věneček. Díky rychlé komunikaci s výrobkyní jsem ho nakonec i měla :-)
podvazek pro nevěstu
květiny
Sacherová-Svatební ráj Barbucha - Profesionalita, příjemná a rychlá komunikace včetně osobní schůzky, spolehlivé dodání na místo svatby a velice příjemné ceny. Mohu pouze doporučit!
účes
Make AAB
make-up
Make AAB - Dokonalý makeup od skvělé Andělky vydržel až do rána téměř beze změn. Použila na mně techniku AirBrush makeup.
doplňky ženicha
Krispol Store - Vázací motýlek na zakázku v barvě obleku a svatební starorůžové
ženichův oblek
Blažek OD Kotva
popůlnoční šaty
Zoot.cz
svatební šaty
SVATBA SNŮ - Mé vysněné šaty jsem si představovala úplně jinak. Nakonec jsem si na doporučení slečny Anny vybrala neokoukaný model Lanesta Diamond, který mi sedl ze všech šatů nejvíc. Až na fotkách vidím detail krajky na zádech a jsem z celkového looku nadšená!
výslužky
Jitka Heralová - Paní Jitka je kamarádkou mé tchýně a peče luxusní minikoláčky na svatby a svátky svým známým.
koláče
Lucia Valachovičová - Lucka je má bývalá spolužačka ze střední, která vyrobila perníková srdíčka jako poděkování pro rodiče, svědkyně a koordinátorku.
víno
Chovanec - Skalica - Víno jsme měli regionální z města mého narození - ze slovenské Skalice. Vypěstoval ho i zpracovat tátův kamarád.
dorty
dortovna.cz - cukrářství Hana Krupičková - Paní Krupičková je skvělá, veškerá komunikace probíhala již od začátku rychle a příjemně, ochutnávka i dodání dortu a zákusků na místo proběhlo výborně. S dortem jsme zažili trochu šok - po hostině jsme si uvědomili, že netušíme, jestli dort vůbec přivezli (naštěstí byl v kuchyni). Jak dort, tak zákusky (tiramisu a panna cotty v kelímcích) byly výtečné a přesně podle domluvy. Vřele doporučuji.
hostina
resort Malevil - Lepší místo na obřad ani hostinu jsme si nemohli přát. Resort leží uprostřed hor, s personálem, koordinátorkou i kuchařem jsme byli maximálně spokojeni. Jedině Malevil nám mohl dopřát nervy s dopoledním deštěm, hřmění i sluníčko u obřadu a večer pořádný fučák s dvojitou duhou.
hudba
Mirec Valný - Miro je kamarád a ex kolega, který přijal mou nabídku hrát mi na svatbě. Byl skvělý a patří mu naše velké DĚKUJEME!
kameraman
Ondrík Wondrík - Ondreja mi doporučil i přivezl až z Bratislavy kamarád, který s ním občas taky točí. Ondrej nakonec zvládl celou svatbu sám a byl ÚPLNĚ VŠUDE!!! I když se nevěnuje svatebnímu natáčení, úkol zmákl špičkově a já bych neměnila. Navíc úžasné kooperoval s fotografkou Zuzkou - hosté si dokonce mysleli, že jsou tým.
fotograf
ZeZu foto - Zuzka reagovala dva týdny před svatbou tady na beremese na mou zoufalou poptávku po fotografovi, protože jsme náhle přišli o dlouho zamluveného. Zuzka předčila naše očekávání, seznámili jsme se už při předsvatebním focení. Sedli jsme si po všech stránkách a nejen, že je neskutečně pozitivní, energická a sympatická, byla mi v ten den obrovskou pomocnicí - urovnávala mi účes, nosila celý den rtěnku, skládala do sukně vlečku, chodila kontrolovat průběh příprav, když jsem já nemohla a nosila mi občerstvení. A fotky od ní mi vyrazily dech!
Žádné příspěvky