Datum, místo obřadu i hostiny už konečně známe, takže teď už jen ty detaily a 3.8.2007 to může vypuknout!

***************************************************************************

Zkoušela jsem spousty šatů, ale dávám sem jen některé z těch, které samy salóny vystavují na webových stránkách. Prý se střihy hodně kopírují, tak k tomu nechci přispívat.

***************************************************************************

10.2. - Máme objednané prstýnky! Našli jsme je v Praze na svatebním veletrhu. Prsteníčky ošoupané až na kost, zánět spojivek ze záře stovek modelů, které jsme poctivě skenovali a bleskově vyhodnocovali, svetry potrhané, jak jsme se přetahovali o židle u výrobců...nebyla to žádná sranda, ale uspěli jsme :-))
***************************************************************************

14.2 - Mám zamluvené šaty...konečně! Poté, co jsem prolezla 11 salonů a vyzkoušela cca 43 modelů, jsem konečně narazila na ty "pravé". Sice jsem musela oželet vlečku, ale svědkyně mi vysvětlila, že je to vlastně dobře (i když ji podezírám, že se hrozila toho, jak za mnou bude běhat a furt ji narovnávat a někam připínat:-)). V rodině zavládlo nadšení, že jsem se konečně rozhodla (je podezírám naopak z pochybností o mém zdravém rozumu, který mi zjevně přikazuje obléci všechny svatební šaty v okruhu 30km).

************************************************************************

někdy na jaře - mám botky od Bati, bez podpatku, pohodlné jak bačkůrky...sice to není výkvět svatební elegance, ale předpokládám že budu moct chodit ještě o půlnoci a ženich si nebude připadat jak můj menší brácha.

*************************************************************************

červen - domluveny podrobnosti hostiny (zamluveno už někdy od ledna), stoly se budou prohýbat a svatebčani funět pod tíhou svých břich...mimochodem, každému jsem doporučila dva dny předem pro jistotu hladovět, taktéž domluveny květiny a dort(y)

************************************************************************

13. červen - prstýnky jsou konečně doma, zlatníkovi se lepila smůla na paty (dokonce cestou za mnou zavařil auto), takže jsme na ně čekali o něco déle...

**************************************************************************

25.červen - oznámení jsou hotová...stvořili jsme taky krátký filmeček, který distribuujeme na minidisku s oznamenim...můžete ho stáhnout z https://perun.ms.mff.cuni.cz/~sery/oznameni/vid... (o jméno a heslo si prosím napište do IP nebo na lucie.smidova@post.cz)