coverphoto
Neaktivní

denninka22

Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 6. úno 2015
bydlí v městě Praha
Aktivita
0 příspěvků ve fotoblozích
32 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (46)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
doplňky nevěsty
Originální květinové věnečky do vlasů - Karafiátky do vlasů, o kterých si každý myslel, že jsou živé. Bezvadná komunikace i dodání.
koláče
Mňaminy (https://www.facebook.com/mnaminy?ref=ts&fref=ts) - Vynikající makronky za super ceny!
hudba
živá hduba: saxofon - teta ženicha, piano - sestřenice ženicha, kytara - tatínek nevěsty - Každý zvlášť nám zahrál a moc nás dojali. Dokonce nám moji rodiče složili a zazpívali píseň :)
hostina
Restaurace Magická zahrada - Většina svatebčanů restauraci neznala a byla velmi mile překvapena, jak pěkné, příjemné a klidné místo to je. Ti, co jsou z Prahy zde rozhodně nebyli naposledy  Velká pochvala je samozřejmě za jídlo, i když to nás ani moc nepřekvapilo, jelikož jsme stálí hosté a nikdy se nestalo, že by nám zde nechutnalo. Od svatebčanů mělo pozitivní ohlas i vaše růžové víno. Velký dík patří hlavně týmu, který nás měl na starosti. Z naší strany je to ale stejný případ jako u jídla – při každé návštěvě na výbornou! Personál této restaurace je vždy usměvavý, milý a ochotný.To vše v kombinaci - výborné jídlo, super obsluha, krásné prostředí, nám ze včerejšího dne udělalo den ještě hezčí a nezapomenutelný.
svatebni koordinátor
Klára - kamarádka - Rozhodně doporučuji pořídit si svatebního koordinátora, nebo požádat někoho, kdo se bude o organizaci svatebního dne starat. Jen díky Kláře byl náš den tak dokonalý!
rozlučka se svobodou
Lemon Leaf, Rodeo II oldies
květiny
Rozkvetlá dílna - dílna, která pro Vás rozkvétá - Vše podle mých představ, výborná komunikace. Jana mi splnila vše co mi na očích viděla....kytičky mám ještě teď doma a jsou jako ve svatební den.
výzdoba
home made - nevěsta
šperky
Natálka - kamarádka
účes
Relax Švehlovka - Irenka Doležalová - Kadeřnice, ke které chodím i na klasické stříhání/barvu a která dokáže zvládnout moje vlasy (dlouhé, husté, těžké). Můj svatební účes se jí moc povedl. Za vše hovoří zpětná vazba od svatebčanů, že bych takhle měla nosit vlasy pořád :)
make-up
Svatební líčení - alnoca.cz - Jednoznačně doporučuji. Nejen, že Alena krásně líčí, ale je také moc milá, příjemná a cítíte se s ní fajn. Vyjde ve všem vstříc a výsledek je dokonalost sama.
obuv
CCC
ženichův oblek
C&A, Marks&Spencer
podvazek pro nevěstu
Svatební dekorace- dekojani - Super rychlé dodání a krásná práce :)
svatební šaty
Studio CHIC s.r.o. - Výprodej svatebních šatů. Budou se zaměřovat už jen na pánské obleky.
výslužky
home made - nevěsta, perníčky
koláče
home made - nevěsta, maminky
dorty
Dorty od Rozárky - Naprosto výborná komunikace o přípravě dortu. Ochutnávka zdarma (a ještě jsme dostali vzorky domů). Dort byl ve finále přesně dle našich představ a chutnal božsky!
instrukce pro svatebčany
home made web od nevěsty: www.denisa-honza.webnode.cz
svatební oznámení
home made
civilní obřad
Chodovská tvrz, Praha 4 - Prima paní matrikářka a moc milý pan oddávající.
fotograf
ornoir.cz, ladasoukup.cz - Naprosto dokonalý a sehraný pár fotografů, kteří nám náš den zpříjemnili jejich milou přítomností.
Žádné příspěvky