Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

denisak1 Aktivní

Svatba bude 9. května 2020 Region Pardubice  • 

  • Vybavuji si to jako včera. S kamarádkou jsme tenkrát byly na brigádě v pekárně, ač jsem si představovala, že to bude pohoda, byla to pěkná makačka. Odcházely jsme úplně vyřízené, kámoška se však večer ozvala, že jedeme na diskotéku. Prý jede parta mezi nimi je kluk, kterého by chtěla sbalit, no co bych pro kámošku neudělala, že jo :-D Tak jsme vyrazili směr nádraží, kde postávali 3 kluci ani jsem tenkrát nezaregistrovala jejich jméno, moc mě to ani nezajímalo, jen abychom už byli na místě.
    V autobuse se to docela rozjelo, kolovala láhev čehosi sladkého (nějaký hubolep :-D), byli jsme tak akorát naladěni to na parketu rozbalit, tam jsem si poprvé začala všímat kluka, který mě zaujal svými ostrými rysy, přišel mi jak nějaký boxer. Na místě jsme si užívali, bylo to fajn. Po zběsilém tančení na naše hitovky a nějakém tom drinku, mé sebevědomí vystřelilo na maximum a já se vydala ke klukům kteří posedávali na gaučíku ať jdou tančit, no a kdo myslíte že se zvedl? :-D zbytek večera jsme se ostýchavě líbali jen aby snad nemusela nastat konverzace, při odjezdu autobusem na poslední chvíli předáno číslo či icq.
    Zní to jako happy jak dva grepy ale ten prevít se mi neozval 3 dny, nevím co se ve mě hnulo, ale po té době jsem mu jen tak v sobotu napsala, že jdu do města jestli nechce jít se mnou. K mému překvapení souhlasil, teprve potom když jsem stála u mekáče mě zachvátila panika zda ho vůbec poznám :-D štěstí přálo, poznali jsme se a jak dva sousedi se přivítali :-D vyrazili jsme směr cihelna na procházku podél labe, možná v půlce mě chytil za ruku, zlom dle jeho slov přišel když jsem řekla, že znám seriál Smallville..to už bylo prý jasno :-D nachodili jsme ten den snad 20km...no a to bylo před 11 lety..letos na naše výročí mě požádal o ruku a to opravdu v romantickém duchu, na pláži poslední den našeho tripu po USA v Morro bay na pláži...bylo to nečekané, krásné, nenucené ..prostě tak jak má být :-D
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
denisak1
Denisa - 27 r.
Registrace: srpen 2016
Bydliště: Region Pardubice
Příspěvků: 1
Inzerátů: 0
Přátelé: 40
Ještě
0 7 7 dní
do svatby.
Líbí se mi tyto fotoblogy (1)