Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

denapos Neaktivní

Svatba byla 26. května 2017 Půhonice, Region Praha  • 

 • Na to jaký jsem lajdák, tak svatba vyšla naprosto skvěle. Řídila jsem se heslem: Co se nestihne, to nebude. a No stress.
  Den před svatbou jsem sháněla bílé ubrusy, bublifuky, rozhodli jsme se udělat tombolu, tak se jí den před svatbou zhostil ženich se svým tatínkem. Měla jsem sice koupené víno a svatební etikety (ty leží doteď ve skříni), ale na to jsem taky moc velký lajdák, tak jsem jich využila jen pár na víno do tomboly (etikety jsem sundavala a lepila už nalíčená a učesaná v den svatby :D).
  Večer před svatbou jsem vyzvedla kytky na auto a do váziček na stoly, jeli jsme k mé svědkyni ozdobit auta. Tak jsem jí při té příležitosti řekla, že má jet max. 60 km v hod. jinak nám uletí výzdoba z auta (měli jsme živou kytku) a pustili jsme se do zdobení. Nakonec se jim zdálo, že by auto chtělo přizdobit i zezadu, a že něco vymyslí. Já zatím jela předat výzdobu do hospody a domů spát, ať jsem odpočatá. Nakonec dozadu na auto dali plyšového medvěda v šatech.
  Ráno jsem musela brzy vstávat, nechat se nalíčit a učesat. Svědkyně pro mě dorazila včas, ale jela strašně dlouho a pokud bychom měli jet jen 60, tak obřad nestihneme. Kytku jsme z auta sundali a jeli jsem po dálnici, kytku jsme vždycky kousek před cílem nandavali na auto :D Sraz byl před panelákem, kde s manželem bydlíme, máme tam velké parkoviště, kde jsme dozdobili auta a společně jako kolona odjeli do Průhonic. Cestou z Berouna se nám ztratila máma, která musela řídit (vezla babičku a kamarádky), zapomněla sjet na okruh, ale nakonec dorazili včas. Když už jsem společně jeli v koloně, tak mě nechali stát na semaforech, naštěstí na mě počkali na sjezdu z dálnice :D ale když mě tam nechali, tak se mě to dotklo, byla jsem přesvědčená, že jsem ta nejdůležitější osoba :(
  Ženich měl za úkol donést hudbu, pracně jsem vybírala písničky, aby byly originální, něco pro mě znamenaly a ten den ráno zjistili, že jim nejde přehrávat hudba přes USB, tak jsem byla nucena vybrat hudbu z cédéček, co tam měli na výběr, takže nám hráli samé ohrané písničky, co jsou skoro na všech svatbách :D Dále jsem měla strach, aby oddávající nepokazil část s prstýnkama, které jsme neměli, tak tuhle část nepokazil, ale manžel si vzal někoho jiného. Oddávající se zeptal, zda si bere Denisu Pošmournou (jsem Pošmurná) a on řekl ANO :D :D :D takže si vzal někoho jiného. A potom do toho zeleného papírku k občance matrikářka napsala špatně to nové příjmení (také se tam objevilo písmenko navíc).
  Ale tohle jsou jen nedůležité drobnosti, který mě dokázali během dne dobře pobavit :D Důležité bylo počasí, které vyšlo na jedničku a přitom ještě týden před svatbou jsem dostávali od svatebčanů stížnosti, že má být jen 15 stupňů a déšť a co se s tím chystáme udělat :D
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
denapos
Denisa - 30 r. Jakub - 27 r.
Registrace: červenec 2016
Bydliště: Region Praha
Příspěvků: 9
Inzerátů: 0
Přátelé: 3