Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Dagmar Borková a Václav Pěcháček   svatební album

dborkova  •  38 fotek  •  7. dub 2010, v Brně v hotelu Maximus resort, Region Brno

Jaká byla svatba:

Náš svatební den byl opravdu výjimečný přesně tak, jak si jej představuje snad každá nevěsta. Vše se do puntíku vyvedlo a co ne, zvládly naše milé kamarádky koordinátorky a fotografka/aranžérka Kamila Štrofová zajistit pohotovou improvizací. Počasí prvního jarního dne nám kromě příjemného teploučka poskytlo i drobný deštík pro štěstí v průběhu obřadu. Večerní atmosféru nám dotvořilo pouštění lampionů štěstí a krásný ohňostroj.Jediné negativum bylo, že čas hrozně letí a náš Den se po měsících plánování a příprav rozplynul v nádhedné vzpomínky ve formě úžasného svatebního fotoalba, prstýnů na rukou,hromady dárečků,přáníček a vše zachycujícího DVD.
V případě zájmu si můžete prohlédnout náš svatební web, který vytvořil můj šikovný manžel: www.vasekadasa.cz.

Vřele doporučuji v první řadě naši svatební fotografku a aranžérku Kamilu Štrofovou, která zároveň zajistila i výzdobu obřadního místa, hostiny, hotelu, kytice pro maminky, svatební kytici a pod.. Dále kapelu TS band, která svým vystoupením a hudbou zajistila báječnou večerní párty a kameramana pana Matouška.
Dorty a cukroví skvěle upekly učnice z SOU Charbulova.
Svatební šaty salón Sunny Life Brno. Ženichova garderoba kompletně zakoupena a upravena na míru v salónu Maxim móda Brno.
Prstýnky: vyrobeny dle našich požadavků na zakázku: zlatnictví SALUS Brno Vinohrady, Lucie Barabášová
Za dojemný obřad můžeme poděkovat panu faráři Štěpánu Hájkovi.