Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Kačka a Jenda a Rozkovcovi   svatební album

dalmatinka2004  •  50 fotek  •  10. říj 2008, Na Lemberku, Region Liberec

Jaká byla svatba:

Zmatené, krásné, veselé... hrozně to uteklo.

Sice si říkám, že na nejkrásnější den svého života ještě čekám (třeba narození dítěte...), ale i tak to bylo nezapomenutelné. Člověk nestíhá všechno tak úplně vnímat...

Ráno byl trochu shon a málem jsme přijeli pozdě, jelikož mi neschnuly nehty, spodnička čouhala ošklivý kus z pod šatů a vůbec jsme to nějak s těma přípravama protáhli...
Ženich nedočkavě vyjel napřed, ani si pro mne nepřišel s kytkou - viděl mne tedy až na zámku.
Roztržitá nevěsta v tom zmatku vyběhla bez dokladů, ale naštěstí si vzpomněla kousek od domu. Ochotný tatínek běžel pro kabelku - bohužel to popletl a přinesl jinou, tak běžel dvakrát. :o) Při tom ztratil vývazek... :o)
Po cestě jsme se přidali k ženichovi, který čekal na půli cesty. Po pár kilometrech všichni náhle prudce brzdili, tio když ženichovi z auta uletěl cylindr a aby toho nebylo málo, tak šerpa, co měl do Véčka také nevydržela a celou cestu mu vlála nad autem jako rogalo - přivázaná za zrcátka - vypadalo to velmi "efektne" :o))
Na místě jsem zmatkovala, protože jsem nemohla najít fotografa - měla jsem strach, že když jsme přijeli tak pozdě, že to vzdal a odjel...
Pak mi nešel zapnout náramek, který se stále rozepínal, tak jsem pani matrikářku při stříhání občanek moc nevnímala...
Při obřadu jsem nastavila pravou ruku a když mne Honza opravil, tak mi pro změnu navlékal prstýnek na prostředník - veselo bylo. :o)
Potom focení - byla hrozná zima a foukal vítr, takže jsme měla strach, že to odmarodíme - naštěstí ne. Fotograf byl výborný a docela jsem se potom uvolnila.
Svatebčané jeli napřed na místo, kde byla hostina. Zdrželi jsme se asi 1,5 hodiny, tak byli trochu znudění, že museli čekat - hlavně už asi měli i hlad - ale zase na druhou stranu - byli narozdíl od nás v teple a mohli si číst svatební noviny... :o)
Po obědě byla prima zábava - strýček Fanda se ukázal jako úžasný bavič a rozhýbal zábavu několika soutěžema, které měly obrovský úspěch.
Pak se tančilo a zpívalo a bylo veselo až do rána...

Květiny - Květinářství u Markéty - Cvikov - moc doporučuji - naprosto perfektní!!!!!
Dorty - samovýroba (děkuji babičce - byly všechny moooc dobré) - foto doplním
Šaty nevěsta - salón v OD Banco Č. Lípa (prima personál - trochu nespokojenost se spodničkou - špinavá, sešpendlená a potrhaná...)
Líčení, nehty a účes: holky z "tělocvičny" - Gita a Andrea - naprostá spokojenost - moc děkuji! Máte to u mne holky ;o)
Oblek ženicha - vlastní
Slavnostní hostina - maminka a babičky - oběd: hovězí polévka + svíčková - užasné!!! MOC děkjeme!
Raut, grilovaná křidélka a kýta - celá rodina pomáhala - vše se snědlo :o)
Foto: Daniel Dančevský - moc prima spolupráce - zatím nemáme hotové fotky na papíře, ale v albu jsou jeho výtvory - posuďte sami... nám se líbí :o)
Celá hostina se konala ve Cvikově v prostorách bývalé hutě u pana Waltra.
Za pomoc s obsluhou děkujeme panu Kekulovi.
Děkujeme také svědkům - Petře a Zdendovi - byli jste super!
Děkuji holkám za výpomoc při zdobení aut a svatebčanů! Jmenovitě: Renče, Pétě, Hance, Štěpě...
Nakonec bych ráda jmenovitě poděkovala strejdovi Karlovi, který vše nádherně zdokumentoval na video - neunikla mu snad ani minutka toho, co stálo za to - navíc úspěšně uklidňoval mou nervozní maminku a sršel dobrou náladou, kterou kolem sebe šířil.
Jinak moc děkujeme všem, kdo byli ten den s námi. Byla pro nás čest sdílet svůj den právě s vámi!

nervozita
Nervozita
POHLED ZE ZADU :O)
POHLED ZE ZADU :O)