coverphoto
Neaktivní

cz_alca

Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 17. čvc 2015
Info o svatbe
Svatba byla 14. 5. 2016
1514
od svatby
Aktivita
0 příspěvků ve fotoblozích
4 příspěvky ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (1)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
koláče
čupčák.cz - Najdete případně na fb :) Moje super skvědkyně, která dělá nejlepší cupcakes, které jsem kdy jedla :) Hosté už se těšili předem a moc si pochvalovali :)
dárky pro hosty
design empathy - Zrcátko pro svědkyni a nevěstu tvořené na přání a placatka pro svědka. Moc pěkná práce a pružná domluva :)
doplňky ženicha
design empathy - Manžetové knoflíčky super :)
etikety na láhve
Depingo - Objednávali jsme po dlouhém rozmyšlení až na poslední chvíli. Vše stihli vyrobit a nám se podařilo nalepit vše hned na poprvé. Výsledek byl skvělý a my i hosté nadšení :)
dorty
Cukrárna Pusinka - Skvělá domluva, vše přesně dle našeho přání (dort dle vlastního návrhu). Cena odpovídající. Doporučujeme :)
ženichův oblek
Peek and Cloppenpurg - Skvělý výběr, široké cenové rozpětí, velký výběr barev. Moc nám poradili s výběrem vhodné košile. Určitě se vyplatí tam zajít :)
obuv
Svatební centrum CAXA, Svatební centrum CAXA BRNO - Svoje boty jsem koupila v salonu CAXA v Brně. I když byly na podpatku, byly moc pohodlné a za dobrou cenu.
svatební šaty
Svatební salón Paloma Brno - Skvělý výběr a svoje šaty jsem si vybrala během chvíli, nikam jinam jsem nešla a nelituji. Šaty mi celý den všichni chválili, někteří i opakovaně :) V salonu moc milá paní a dobrá domluva. Doporučuji !
fotograf
Zuzana Scharf - Zuzka je výborná fotografka a skvělý člověk. Na všechny udělala obrovský dojem a rádi se nechali fotit. Doporučujeme - i když věříme, že to ani není potřeba :)
ubytování
vinařský dům Dominant Rakvice - Doporučujeme :) Ceny příznivé a hosté spokojení :)
hostina
vinařský dům Dominant Rakvice - Jídlo naprosto bezkonkurenční - všichni hosté byli spokojení. Svatbu jsme měli kompletně ve vinném sklepě a všem se prostory moc líbili. Domluva je mírně náročná, ale i přesto tohoto výběru ani v nejmenším nelitujeme :)
květiny
Květinářství Komárov - Domluva skvělá, květiny nad očekávání krásné :) Všechny menší kytičky ze stolů si sami hosté chtěli brát po svatbě domů (včetně paní provozní) :)
hudba
DJ Miloš Kundrát [MLN] - svatební DJ (Agentura IN the Music) - Náš DJ Martin Hladík byl velký sympaťák a skvěle nám hrál :) Zařídil i to, co jsme zapomněli vymyslet. Celkově s agenturou skvělá domluva. Doporučuji !!
Žádné příspěvky