Wedding-CountdownsTermín svatby máme 19.6.2010... dalo nám to zabrat... 24.12.2008 mě miláček požádal o ruku a zároveň i moje rodiče, protože jsme byli na Štědrý den u nich. V září 2009 na naše tříleté výročí seznámení jsme se rozhodli vybrat datum svatby, vybrali jsme termín 12.6.2010... a tak jsme to i všem říkali. Počátkem ledna jsme objednali oznámení, dohodli jsme místo hostiny. Jenže nastal problém. Měli obsazeno a ani muzika, kterou jsme si vybrali nebyla volná. Co teď? Udělat kompromis a najít někoho jiného nebo změnit termín. Rozhodli jsme se, že oznámení objednáme znovu s datumem 19.6.2010.
Teď máme dva měsíce do svatby a pomalu se připravujeme.
Svatba bude v barvě champagne-zelená. Miláček už má oblek od prosince doma (snad ho zapne :-) ). Já mám šaty objednané a mají přijít koncem května. Prstýnky už jsou připravené. Cukroví objednané. Kytičku budu mít pravděpodobně z karafiátů a lilií, moc krásnou. Dokonce budu mít i šperky z živých květů. Známí mi splní můj sen - jet na obřad v kočáře. Ještě dokoupit nějaké drobnosti na ozdobení.
Obřad i hostinu budeme mít venku, snad nám bude počasí přát.
Pozvali jsme spoustu lidí, svatební noc asi nebude, protože se budeme veselit až do rána :-)

29.4. - konečně koupeny botičky, hurá

1.5. - připravena tombola, teď dokoupit ceny :-)
- obvoláváme všechny hosty, abychom věděli, kdo z 90 pozvaných přijde a zatím asi kromě 4 to budou všichni... bude to pěkný mazec :-D

3.5. - vyhrána čoko fontána pro dětičky na aukru :-)

6.5. - přišli krabičky na výslužky a drobnosti na ozdobu stolů

2.6. - dnes definitvně cukroví a dort, doma už je i košile pro ženicha... svatební šatičky dorazily a už jsou u švadleny na zkrácení a finální úpravu... dekorace snad nakoupena už všechna... jmenovky jsem dodělala před měsícem, tombolu průběžně nakupuji, noviny stačí doladit a jsou hotové - jen na to mít ten čas :-)..... jelikož si to děláme ve svém hotelu, odpadá zařizování ubytování pro hosty, ale zase je víc práce s organizací a objednáváním všeho... ale zvládneme to a bude to ten nej den, prostě den D :-).... jo, dneska jsem si koupila béžové holinky a jestli bude stále pršet, tak to vypadá, že se hodí :-))))