Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

crackqeenjojo Neaktivní

Svatba byla 15. října 2016 Region Kroměříž  • 

  • Svatební den byl sice náročný, ale krásný a nezapomenutelný. Bála jsem se o počasí, ale ten jediný den v týdnu bylo krásně, sluníčko a teplo, jako objednané :)
    Měly jsme odpolední obřad, v 15:00, takže nebylo nutné žádné vstávání v 5 hod. ráno (i když já teda naspala jen 3 hodiny..nevěsty asi rozumí). Na 8 mě přijela k našim učesat kadeřnice, pak líčení od vizážistky a oblékání šatů, na 11:30 přijel ženich s rodinou a proběhlo předávání nevěsty, poseděli jsme chvíli, dali si tátův výborný gulášek a jeli jsme se s ženichem fotit. Ostatní svatebčané byli 14:30 u kostela a v 15 hodin začal obřad, necelou hodinku, poté proběhlo skupinové focení a přesunuli jsme se do hotelu, kde byl přípitek a krájení dortu, raut a odpoledne pozvolna přešlo do večera, kdy probíhali různé hry a tanečky a prostě svatební hodování a veselí:)
    Celý den utekl tááák rychle, člověk by ani nevěřil. Vždy, když jsem byla v roli svatebčana, tak se celý den táhnul jak nudle, ale když jste v roli nevěsty a ženicha, je to úplně jiné :)
    Nevěsty nestresujte se přípravami, my se zasnoubili 22.2.2016 a za necelých 7 měsíců se vzali, všechno jsem zvládla připravit až během posledních dvou měsíců před svatbou. Jediné co jsme měli zamluvené už od března, bylo místo pro hostinu/raut a fotograf. Sama jsem se mnohokrát divila, že zde některé slečny mají alba z příprav i více než rok před termínem svatby. Osobně nevím, co bych tak dlouho dopředu měla chystat...
    Vše se dá zvládnout i během půl roku a není potřeba se zbytečně stresovat. Přeji všem nastávajícím nevěstám, ať jejich velký den proběhne přesně podle jejich představ :)
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
crackqeenjojo
Veronika - 30 r. Vašek
Registrace: únor 2016
Bydliště: Region Kroměříž
Příspěvků: 1
Inzerátů: 0
Přátelé: 10
Líbí se mi tyto fotoblogy (8)
Moje kolekce